#ELLEtrend: nová kabelka Off-white hlásá „Hotovost uvnitř”

S nadsázkou řečeno, nová kabelka populární módní značky Off-White se stane pozvánkou pro všechny zloděje. Najdete totiž na ní podrobný návod, jak ji otevřít i informace, co se skrývá uvnitř. Módní návrhář Virgil Abloh ji představil před pár týdny a již dnes je jasné, že se stane novou ikonou nadcházející sezony zářijových street-stylových fotografií módních influencerů. 

Virgil s humorem sobě vlastním upozorňuje na fakt, že lidí dnes již v kabelkách příliš hotovosti nenosí. Kolik teď máte ve své kabelce vy? My jsme rychlým průzkumem v redakci zjistili, že většina z nás dnes platí vše kartou. Ráno svou oblíbenou kávu, taxi, oběd nebo  odpoledne právě za novou kabelku. Podle Virgila je hotovost zkrátka pasé. Tak jako tak na tuto kabelku budete rozhodně muset chvilku šetřit. K dostání bude v pěti velikostech a stylech - od klasické před rameno až po miniaturní. V průměru kabelka bude stát 1000 dolarů. 

off-white

A jako bonus? Ve stejný týden debutoval módní návrhář Alexander Wang se svojí nejnovější kampaní s Annou Ewers, která sedí na gauči plném peněž. Tak a teď si položme otázku: je cash vintage nebo naopak slaví svůj velký comeback? 

Rozhodněte se sami! 

EBC promo