REKLAMA

Intimissimi Summer Night

REKLAMA

Oblíbená italská značka spodního prádla Intimissimi představila nejnovější trendy na večeru zasvěceném rafinované módě a elegantnímu stylu. Soirée pod názvem Intimissimi Summer Night se uskutečnilo v oblíbeném pražském bistru Phill´s Corner.

Hosty uvítala pravá newyorská atmosféra, která odkazovala na nejnovější mezinárodní kampaň této značky. Její hlavní hvězdou je populární herecká hvězda a ambasadorka Intimissimi Sarah Jessica Parker. Kampaň vzdává hold ženskosti a rafinovanosti – dvěma atributům, které značka od počátku oslavuje. V jejím středu pak stojí nová kolekce trojúhelníkových podprsenek, které jsou symbolem jednoduchosti a nekomplikovanosti, komfortu i svobody a představují ideální doplněk na léto.

intimissimi

Příjemné posezení si nenechaly ujít ani známé české a slovenské obdivovatelky italského stylu a svůdného prádla. Mezi hosty nechyběly moderátorka Zorka Hejdová, modelka a Česká Miss 2006 Renata N. Langmannová nebo Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, jež se značkou dlouhodobě spolupracují.

Kromě módních trendů čekal na všechny hosty i zajímavý večerní program, jehož součástí bylo promítání ve stylu letního kina. Tipněte si, který ikonický snímek večírek zakončil?!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA