Bloomer šortky, nový fashion trend pod taktovkou Bridgertonových

Bridgertonovi jako trendsetteři

Módní svět je stále pod vlivem populárního seriálu Bridgertonovi a jeho vliv na trendy je vidět na každém kroku. Historické prvky jako mašle, nabírané rukávy a bohaté textilie se objevují nejen na červených kobercích, ale i v běžných obchodech. Regency core, styl inspirovaný obdobím Regency, se stal jedním z nejžhavějších trendů poslední doby, což dokazuje, že romantika a historická elegance jsou pořád aktuální módní téma. Mimochodem, viděli jste nádherné outfity našich kolegyň z ELLE, které vyrazily na Bridgerton ples do Varšavy? O své róby i o dění z party se podělily na sociálních sítích ELLE.

Mohlo by se vám líbit

Netflix fashion: Seriály, které musíte sledovat, pokud milujete módu

Co obnáší být stylistou celebrit, dozvědět se více o předních značkách v oboru nebo načerpat novou módní inspiraci - ať už hledáte podrobný dokument ze světa fashion nebo jen nenáročné sledování outfitů, nad kterými obdivně vzdychat, najdete si v této malé ochutnávce módních seriálů z produkce Netflix to své.
elle.cz

Trend bloomer šortek

Nový trend, který se teď prosazuje, jsou bloomer šortky. Šortky, inspirované historickým spodním prádlem, jsou ozdobené krajkovými detaily a volány nebo mají květovaný, puntíkatý, kostičkovaný či jiný hravě romantický potisk. Mají evokovat hravé a romantické spodní prádlo z období Regency. Ale nosí se nikoli jako spodní prádlo, ale jako hlavní kousek vašeho outfitu. Ačkoliv jde o poměrně specifický trend určený pro odvážnější milovníky módy, nabídka na trhu je překvapivě široká. Bloomer šortky se staly hitem mezi módními nadšenci, kteří hledají originální kousky pro svůj šatník.

Mohlo by se vám líbit

Jste taky koketa? Coquette trend stále hýbe světem, něco na tom nesedí

Mašle ve vlasech, růžové šaty kvítky vyšívané, ale princezna to není, vzácný pane. Říká si coquette a nevinnost u ní nehledejte.
elle.cz

Jak nosit bloomer šortky

Pokud se chcete zapojit do tohoto trendu, je tu několik tipů, jak bloomer šortky nosit. Pro neformální vzhled je zkombinujte s jednobarevným tričkem s volánky a teniskami nebo balerínami. Pokud se nebojíte vyvolat trochu více rozruchu, oblékněte k nim top evokující korzet nebo ladící top ze stejné látky ozdobený krajkou či volánem. Tento mix romantických a moderních prvků vytvoří jedinečný styl, který je hravý a pohodlný. Nebojte se experimentovat a přidat do svého outfitu i další historické prvky, které podtrhnou vaši osobitost a kreativitu.

Bloomer shorts fashion inspo:

Zdroj: ELLE.com/nl