Netflix fashion: Seriály, které musíte sledovat, pokud milujete módu

Troufalky

Troufalky (v originálu The Bold Type) je americký televizní seriál natáčený v kanadském Montrealu, inspirovaný životem bývalé šéfredaktorky módního časopisu Joanny Coles. Sleduje život tří kamarádek – Jane, Kate a Sutton, které pracují pro ženský magazín Scarlett. Na paškál si bere jejich kariéry i soukromé životy. Kromě neopomenutelných módních momentů se tvůrci pustili do témat jako rakovina prsu, sexuálního obtěžování, sexismu, občas i rasismu.

Žhavý módní trend: Sukně pro muže

elle.cz

Bridgertonovi

Pokud jste ještě nenaskočili do rozjetého vlaku seriálu Bridgerton, o hodně přicházíte! Seriál, který působí jako ideální fúze mezi Pýchou a předsudkem a Gossip Girl sleduje prostředí londýnské smetánky a především osmi sourozencůch Bridgertonových na počátku 19. století. Dějištěm jsou zahradních slavnosti, plesy a salonní karetní během nichž na sebe mladía nezadaní vévodové, vévodkyně a debutantky oblékají své nejlepší šaty a plesové róby, aby zaujaly pozornost opačného pohlaví a zajistili si svou budoucnost nalezením vhodného partnera. I když inspiraci pro současný šatník nejspíš nenajdete, je to oku lahodící podívaná pro každého módního fanouška.

 

Bridgertonovi
Info ikona

Schitt’s Creek

Vtipný seriálový počin o bohaté rodině, která se náhle ocitne na mizině a nucena se přestěhovat do malého městečka Schitt’s Creek. Hlavní postavy, bývalou hereckou hvězdu Moiru Rose, vtipně ztvárněnila Catherine O'Hara. Mezi diváky si našla své kultovní příznivce, a to mimo jiné i díky svému šatníku přeplněnému černými monochromatických outfity,róbami z červeného koberce a nepřeberným množstvím paruk. Móda v seriálu je eklektická a zábavná, a nejen Moira, ale každá postava má svůj vlastní jedinečný styl. Pokud hledáte nějakou svéráznou módní inspiraci, Schitt's Creek je pro vás perfektní.

5 filmů, které vás teleportují do teplých krajů

elle.cz

Emily in Paris

Seriál od tvůrců Sexu ve městě přináší (především divačkám) vyváženou dávku romantiky a módy. Emily in Paris sleduje příběh Emily, mladé marketingové manažerky z Chicaga, která se kvůli práci musí neplánovaně přestěhovat do Paříže. Postava Emily, kterou ztvárňuje Lily Collins se sice zpočátku stěhování brání, nakonec se ale do francouzské metropole jejích kouzel zamiluje. Emily in Paris je sázkou na jistotu pro milovníky módy a cestování. Dostane vás krásnými obrazy města a stylovým pařížským šatníkem, který budete Emily bezostyšně závidět.

Místo módní přehlídky Netflix

elle.cz

vodkyně

Katherine Ryan, britská obdoba Carrie Bradshaw, v seriálu Vévodkyně nosí opravdu módní perly. Kromě svého šatníku řeší svobodná matka Katherine také svou kariéru, výchovu dcery v Londýně, vztahem s přítelem – a přemýšlí, jak otěhotnět se svým bývalým. Fascinovala nás opeřená pyžama, vzorované punčochy, zdánlivě nekombinovatelné módní kousky i designové čelenky do vlasů. Stylistkou seriálu byla Jennifer Michalski-Bray, pracovala také na hitu Gossip Girl, což vysvětluje, proč je každý outfit tak dokonale poskládaný!

Vévodkyně
Info ikona

Zdroj: Netflix, IMDb, hellomagazine.com

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA