Love me! Leeda představuje novou svatební kolekci s výšivkami od BRO

Lucie Kutálková, která tvoří od roku 2003 pod značkou Leeda, své kolekce nepodřizuje krátkodobým trendům ani módnímu kalendáři, pracuje vlastním tempem a na její práci je to znát. Kdykoli vstoupíte do minimalistického, přesto velmi útulného butiku, který se schovává v rožku Bartolomějské ulice v Praze, na ramínku nenajdete jediný kousek, který by nectil filozofii, kterou Lucie jako návrhářka vyznává. Hravost, rafinovanost, kvalita, nadčasovost i apel na udržitelnost, který není pouhým marketingovým trendem, ale čistou přirozeností – to jsou atributy, které mě při myšlence na Leedu napadají. Abych nezapomněl, tak je to také ten úsměv od ucha k uchu, kterým vás Lucie při návštěvě nikdy nezapomene přivítat.

 

Leeda Love me!
Info ikona

 

 

Navrhovat svatební šaty je speciální disciplína. S nevěstou sdílím radost z nových začátků a současně cítím velikou odpovědnost. Nejdůležitější je pro mne zachycení její osobnosti, dodání sebedůvěry i vytvoření krásných zážitků nejen na svatbu ale i z příprav.

 

 

Leeda Love me!
Info ikona

 

Love me! Catch me! Touch me!

Speciální disciplínou každého návrháře jsou svatební šaty. Přiznejme si to, každá nevěsta si přeje to naprosto nejlepší na celém světě. V případě Leedy si ovšem i takové zakázky uchovávají svůj rozpoznatelný rukopis – příjemné materiály, střihy, které perfektně sedí různým typům postav a šaty, které jsou dostatečně slavnostní, ale zároveň osloví i ducha čístého minimalisty. Třetí svatební kolekce, která uzavírá svatební trilogii pojmenovala Lucie Love me! Ta navazuje a doplňuje dvě předcházející řady s podobně hravými názvy Catch me! a Touch me!

Novinkou koelkce, kterou je snadné milovat, jsou originální výšivky od české designérky Ivany Kocmanové tvořící pod značkou BRO. Ta se do české designérské obce zapsala zejména pro práci s výšivkou i humorem – nedá se zapomenout na kolekci spodního prádla nebo porcelánového nádobí, které Ivana představila na loňské přehlídce Designblok. Nápad za mezioborovou spoluprací, kterou lokální trh stále postrádá, Lucie komentuje takto: „Výšivky Ivany jsou originální a specifické, mají v sobě něco intimního. Společně jsme jako součást celé kolekce vytvořily dva modely, svatební závoj a hedvábnou halenku jako ukázku možného konceptu nejen pro budoucí nevěsty. Výšivkou lze tak netradičně zachytit okamžik, který si chceme uchovat. Na individuální přání vytváříme nejen svatební šaty s výšivkami i bez nich.“ 

A Ivana ke společné kolekci dodává: „Výšivky na závoji jsem pojala jako několik okamžiků v životě ženy. Ne nutně těch nejdůležitějších. Spíš obyčejných momentů čisté radosti, svobody a nevinnosti. Motivy vznikly na základě fotografií z nevěstina mobilního telefonu a rodinného archivu. Závoj by se měl po svatebním dni stát rodinným pokladem, mohl by být doplňován o další výzdobu a měl by být děděn z generace na generaci. Motiv výšivky na svatební halence byl inspirován náhodnou fotografií z neznámé svatby, ale může nést jakýkoliv jiný okamžik, důležitý pro její nositelku. Svatební halenka by se měla po svatebním dni stát součástí každodenního šatníku nevěsty.“

 

Love me! Leeda
Info ikona

 

Prohlédněte si video kampaň ke kolekci Love me!:

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA