Módní influenceři hlásí velký návrat pyžam!

Přivítejte nejpohodlnější trend letní sezóny! S požehnáním světových influencerek tak můžete prakticky „vstát a jít”. Pyžamo se oficiálně stává nejmódnějším módním doplňkem, který užijete nejen ve chvílých domácí pohody, ale i na letních party.

Jak pyžama nosit na veřejnosti?

S odvahou, vtipem a nadhledem. Módní trendy přímo vybízejí tento trend nosit s podpatky, mini večerní kabelkou a zajímavými šperky. Maximální efekt, minimální snaha. Široké hedvábné kalhoty a košile jsou univerzálním kouskem, který můžete kombinovat dohromady nebo je obléknout samostatně. Tak jako tak docílíte ležérní letní elegance, která nezklame.

Podle koho je nosit?

Xenia Adonts, Caroline Daur, Victoria Beckham, Rihanna, Gigi Hadid… náš seznam by byl opravdu dlouhý. Nošení pohodlných a příjemných kousků zkrátka vede napříč módními trendy i sociálními sítěmi. Na přehlídkových molech je prezentoval italský módní dům Prada, Valentino, ale i Gucci nebo Dolce & Gabbana.

Jaká pyžama máme na našem wishlistu my v redakci ELLE:
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)