LAFORMELA uvádí kolekci Mainline 20/21 a sérii nových doplňků

Nová kolekce z dílny LAFORMELA si pohrává s ženskou siluetou, zdůrazňuje dámské křivky a skrze průstřihy a úvazy rafinovaně odhaluje kůži. Designéři se nebojí hlubokých výstřihů ani latexu, které nepovažují za kontroverzní prvky, ale prostředek emancipace a vyjádření schopnosti svobodné volby. Inspiraci duo čerpalo například z výstavy Plato a stejnojmenné publikace z roku 2018. Kolekce staví na charakteristických prvcích značky jako je použití kovových kroužků, tzv. druků, a paletě barev, která klade do kontrastu čistotu slonovinové kosti s černou, denimovou modří, hnědou i sytě červenou.

Chatty představují novou zimní kolekci i debut v interiérovém designu

elle.cz

 

Kolekci tvoří sedmnáct kompletních looků složených z kalhot, sukní, košil, šatů i kabátů. Doplněna je o velké brašny, kožené a latexové rukavice a vysoké a také vysoce efektní kozačky s otevřenou špičkou. Ty vznikaly ve spolupráci s designérem a technologem Alešem Hnátkem. K dostání jsou ovšem prozatím pouze na zakázku a to ve velikosti 39/40. Nechybí rovněž šperky z rodinné dílny Beldových, se kterou LAFORMELA úspěšně spolupracuje již několik sezón.

 

Celý náš život je o tom, že chceme docílit rovnováhy, tu nám ale neustále něco nabourává. Přirovnáním se pro nás staly například barvy, jako jsou červená, hnědá či modrá.

 

Naším dlouhodobým úsilím je rozšiřovat i vlastní portfolio doplňků, které dostatečně odráží náš brand, a boty na podpatku vždy byly naší velkou vášní. Tento pár jsme nejen navrhli, ale výrazně se podíleli také na jeho zhotovení a jsme rádi, že je můžeme zakázkovou výrobou zpřístupnit i našim zákaznicím,“ dodává Antonín Soukup.

Lookbook, který nafotil Jan Grombiřík, který se značkou dlouhodobě spolupracuje, vznikl v Oblastní galerií Liberec sídlící v bývalých Městských lázní Františka Josefa I. Prohlédnout si jej můžete v naší galerii níže.

Lookbook LAFORMELA Mainline 20/21 (foto a styling: Jan Grombiřík)

Více se o kolekci dozvíte také ve videu níže: