REKLAMA

LAFORMELA představuje novou kolekci z řady Essentials

REKLAMA

Designérská dvojice Miroslava Kohutiarova a Antonín Soukup pokračují v kolekcích příznačně nazvaných Essentials, které jdou navzdory sezónám. Novou Essentials kolekci tvoří ready-to-wear základní, ale rafinované kousky, které by neměly chybět ve vašem šatníku.

Hlavní pojící linkou, která je protkaná napříč kolekcí, je technika ručního prošívání, jež je dále rozpracována například na kabelce z veganské kůže. Produkty z řady Essentials vychází ze siluet a materiálů, které byly vytvořeny pro hlavní kolekce značky, nejsou však určené striktně pro jednu sezónu, naopak sezónnost udržitelně ignorují. Do nové kolekce je také exkluzivně zařazen speciální voděodolný materiál s nano membránou, který byl doposud používán výhradně v hlavních řadách značky. 

Mezi další Essentials novinky patří žebrované topy s rozpracovaným detailem ručně našívaných háčků a basic trika s potiskem a logem. Potisk, který byl vytvořen podle návrhu grafika Davida Žáčka, působí kovovým dojmem a vychází z názvu LAFORMELA. Celá edice je doplněna malou, precizně háčkovanou kabelkou z upcyklovaných plechových zátek. „Jsme velice rádi, že se nám podařilo oživit aktuální Essentials kolekci novými technikami, na kterých jsme dosud exkluzivně pracovali pouze v main seasons," komentuje novou řadu návrhář Antonín Soukup.

Kolekce odráží náladu autorské dvojice, kteří reagují na současnou situaci a snaží se svým zákazníkům usnadnit dostupnost a nákup prostřednictvím e-shopu. Veškeré produkty LAFORMELA jsou tvořeny výhradně lokálně.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA