Streetstyle ze show We're Next Prague aneb co obléká Generace Z?

Y2K je stále v kurzu

Jestli nějaký styl rozhodně dominoval streetstylu, byl to preppy look. Podkolenky, krátké skládané sukně, kravaty a loafers. Nepřipomíná nám ovšem Blair Waldorf ze seriálu Gossip Girl, spíše má momentálně populární Y2K nádech. Sukně jsou spíše bokové a topy proklatě zkrácené. Nechybí ani avantgardní účesy plné blýskavých pinetek a vintage sluneční brýle.

Vesty vítězí

Nejoblíbenější kousek oblečení je jasný, je jím vesta, kožená, denimová, nebo klasická obleková, v různých podobách jsme ji mohli vidět v mnoha outfitech. A to od těch preppy až po sporty chic. Nejnošenějším doplňkem pak byly perly, v náhrdelnících, náramcích, nebo třeba i na kabelce. Perly mají schopnost zjemnit i ty nejdrsnější grunge kousky, a tak skvěle podtrhly každý zvolený look. Spolu s mini bags, na ty nemůžeme zapomenout.

Mohlo by se vám líbit

Balletcore, Y2K Kitsch a platformy, ty největší módní trendy roku 2022

Trendy odcházejí, aby se pak mohly v plné síle vrátit v lehké obměně. Vše co je nové, už tu jednou bylo. Pokud se nás zeptáte, jak bychom pojmenovali letošní rozpoložení módního světa jedním slovem, bez zaváhání odpovíme: nostalgie! Pojďme se tedy ohlédnout za tím, které trendy že vygeneroval rok 2022...
elle.cz

Největší trendy tohoto podzimu

Podzim už je v ulicích a s ním i úplety, dost často ručně vyrobené, takže háčkování se oficiálně vrací zpět do módy. A zapomeňte jen na jednoduché svetry, háčkují se šaty, kalhoty, topy i doplňky, takže vytáhněte příze, jehlice a můžete se vrhnout do výroby vlastních kousků. Dále se po vzoru Generace Z připravte na denim on denim trend, který se v obměnách vrací stále zpět. Od šatů, vest až přes klasickou kombinaci bund a kalhot. Ideálně k nim přidejte kovbojské kozačky, klobouk a budete vypadat jako z cool westernu. A to se teď nosí. To nejlepší z ulic We're Next pro ELLE zachytil fotograf Matyáš Matlach.

Co se nosí v ulicích show We're Next

Zdroj: Autorský článek