REKLAMA

Umění hry s Louis Vuitton

REKLAMA

Patříte mezi hravé typy? Pak domů nebo do kanceláře potřebujete Le Babyfoot. To je francouzský výraz pro stolní fotbal a nový výrobek značky Louis Vuitton. Najdete na něm spoustu charakteristických prvků tohoto váženého módního domu - například legendární Monogram, který vznikl roku 1896. 

Louis Vuitton doprovází cestovatele již více než 150 let a po mnoho desetiletí navrhuje speciální zavazadla, na různé společenské a stolní hry, které lidé vozí s sebou po světě. Od cestovního šachu a vrhcábů, po pouzdra na poker a kroket, kolekce her Louis Vuitton se v průběhu let rozšiřovala. V tradici zakladatele pokračoval jeho vnuk, Gaston-Louis Vuitton, který sport a hry miloval. Babyfoot se nabízí v provedení z ikonického plátna Mongram, ale také ve sportovnější a modernější verzi Monogram Eclipse a Damier Graphite, a duhové paletě kůží Epi: azurová, pistáciová a fuchsiová, i v dvoubarevném provedení karamel-bílá v hladké kůži. 

Epi kůže se svojí zvlněnou texturou dodává jedinečný pocit při doteku s bočnicemi herního stolu, zatímco hladká kůže vymezuje hrací plochu. Stolní fotbal je vyroben se stejným řemeslným umem a péčí jako zavazadla Louis Vuitton: nohy a strany herního stolu jsou potaženy ikonickým plátnem a kůžemi Louis Vuitton, a nechybí ani v mnoha vrstvách ručně nanášené barvy, které vytvářejí zajímavý kontrast v rozích a hranách. 

Umění hry s Louis Vuitton

Hráči, inspirovaní postavičkou „štolby“ ze slavné reklamy Louis Vuitton z roku 1921, jsou ručně odlévaní z hliníku. Jsou živoucím důkazem savoir-faire a odkazu značky. Každá postavička hráče je pečlivě ručně malovaná v barvách týmu ladících s plátnem nebo kůží stolu. Žetony na počítání skóre jsou umně řemeslně zpracovány, že připomínají šperk. Je na nich nápadný, ručně malovaný kvítek Monogram Flower, díky kterému je počítání gólů ještě větší zábava. 

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA