Pyšněte se plnějším dekoltem

Mívala jsem nevelká, ale pevná prsa. Jenže po kojení z nich nezbylo nic a tričko bez podprsenky nepřipadalo v úvahu. Prádlo mi bylo velké a pohled na něj mě pokaždé rozesmutnil. Jedinou šancí je operace. Tu podstoupila po dětech i moje maminka a byla nadšená. Proto jsem věděla, že jít do toho je správná volba.

Už dávno jsem tušila, že na augmentaci poprsí jednou dojde. A po narození a kojení syna k tomu konečně nastal důvod. Mé ženskosti něco chybělo a já se necítila svá. Měla jsem o svém těle představy, které bez zákroku nešly naplnit.

V tu chvíli jsem o operaci ještě nebyla úplně přesvědčená, protože plánuji další miminko. Doktor Petros Christodoulou mě ale při konzultaci na klinice Medicom ubezpečil, že implantáty nejsou pro nadcházející těhotenství a kojení žádnou překážkou. V tu chvíli jsem se rozhodla na sto procent. 

Pan doktor je navíc neuvěřitelně příjemný a milý člověk. Profesionál na svém místě s úžasným osobním přístupem. Šla jsem za ním s jasnou představou o tvaru a velikosti nového poprsí. On však mé utkvělé představy „překopal” a já mu za to musím poděkovat. Doporučil mi to nejlepší pro mé tělo. Hned po první konzultaci jsem uvěřila, že výsledek dopadne perfektně. Panu doktorovi jsem důvěřovala a udělala jsem dobře. Jeho rady byly zcela na místě.

Medicom

Před zákrokem jsem byla velice nervózní. Těšila jsem se na výsledek a zároveň se obávala bolesti a toho, jak zvládnu rekonvalescenci s rok a půl starým synem. Až mě poté překvapilo, jak lehce vše proběhlo. Zákrok jsem podstoupila měsíc a půl po první konzultaci. Ocenila jsem rychlost, termín mi vyhovoval, a mohla jsem si tak vše naplánovat.

Po zákroku jsem byla skutečně nadšená, i když stále s obvazem. Tlak na prsou a mírná bolest mě díky upozornění nepřekvapily. Neustále ke mně přicházely sestřičky, aby můj stav zkontrolovaly. Proto jsem věděla, že je vše v pořádku. Cítila jsem se v bezpečí. Kdybych měla kdykoli marodit, chtěla bych ležet v Medicon Clinic. Krásné, čisté prostředí mi jen přidalo na pozitivní náladě. Až mě mrzelo, že musím domů. Dostalo se mi opravdu královské péče.

Vypadám, jako bych nikdy nekojila.

Když jsem poprvé uviděla výsledek, upřímně jsem se rozplakala. A to i na druhý, třetí a desátý pohled. Byla jsem v šoku. Naprosto to předčilo mé očekávání a ten pocit jsem si pokaždé moc užívala. Má ženskost byla zpět.

Díky zákroku se má prsa vlastně vůbec nezměnila. Jako by ta doba kojení nikdy ani nebyla. Prsa jsou tak přirozená, že žádnou změnu na těle necítím. Naopak cítím, že jsem to zase já, líbím se sama sobě. Obléknout si prádlo jako před kojením, nemuset nosit roláky jako dosud, vzít si tričko bez podprsenky, nevybírat si oblečení podle toho, aby prsa nevypadala jako psí uši. To je k nezaplacení a nedokážu ani vyjádřit radost, kterou cítím. Myslela jsem, že je má ženskost ztracená. Ale našla jsem ji zpět.

A moje okolí? Ti, kteří viděli můj výstřih po kojení, si změny všimli okamžitě. A ti, kteří mě dlouho nepotkali, nepoznali nic. To je přesně ten výsledek, který jsem si přála. Někteří nevěřili, že jsem zákrok podstoupila, protože neměli ponětí, že existují i jiné než typické viditelné implantáty. Pár přítelkyň dokonce začalo o zákroku také uvažovat, když viděli, jak přirozeného vzhledu pan doktor dosáhl.

Ženám, které zatím k podobnému zákroku hledají odvahu, chci vzkázat: „Jděte do toho, žijeme pouze jednou! Rychle to přebolí, rekonvalescence není dlouhá, ale následný pocit dlouho přetrvá.“

Medicom

MUDr. Petros Christodoulou, plastický chirurg MEDICOM Clinic, dodává:

„Slečna Barbora se na mě obrátila ohledně možnosti řešení úpravy poprsí po kojení. Poprsí bylo velikosti B, bez výrazného poklesu, takže nebyla třeba modelace. Jelikož chtěla přirozenější tvar prsou po augmentaci, klientce jsem doporučil implantáty Polytech kapkovitého tvaru o objemu 350 cc (centimetrů krychlových). Volba proběhla na základě anatomických rozměrů prsou a jejího těla, ale zároveň i s ohledem na její představu o velikosti. Zákrok proběhl hladce stejně jako celé hojení a s výsledkem jsme oba nadmíru spokojeni.“

EBC promo