REKLAMA

Vstříc změnám, po nichž jste vždy toužila. Třeba s novou barvou vlasů!

Po Instagramu se nové trendy šíří rychlostí blesku. A velkým vlasovým hitem se rozhodně s příchodem jara stávají barvy. Malinová, lila, mátová… Ne, opravdu vás nezveme na zmrzlinu. Nové barvy vlasů nejsou nic pro minimalistky, ale naopak potěší všechny milovnice experimentů. Přesně pro ty tu máme kandidáta na jarní vlasovou divočinu, kterou si zamilují na první pohled!

Čas od času člověk dostane chuť experimentovat, zkoušet nové a nepoznané věci, ať už se to týká práce, osobního života nebo vzhledu. Některé změny jsou složité a dlouhodobé, vyžadují plánování a rozvahu, do jiných se ale můžete vrhnout po hlavě, aniž byste se musela bát nezvratných škod. Zkuste se toto jaro odvázat a začněte u svých vlasů. Dopřejte jim skutečnou proměnu v podobě nové odvážné barvy!

loreal

Možností, jak si užít barevnou divočinu, je nepočítaně. Můžete začít lehkým promelírováním nebo třeba obarvením konečků. Nebo do toho můžete skočit po hlavě a vsadit na pastelové odstíny, které s příchodem nového roku doslova zbořily svět sociálních sítí a kdo neměl růžové nebo mátové mikádo, jakoby snad ani nebyl. Naším tajným tipem pro všechny trendsetterky je pak barva roku 2019 – korálová! 

Nemůžete se rozhodnout? Nevadí! Vyzkoušejte snadno vymývatelné barvy, takže svoji image budete moct měnit jako správná módní chameleonka. Na rande s růžovou, do školy s fialovou a na víkend klidně s blankytně modrou hřívou. Tak snadné a tak cool to je!  

loreal

ELLE tip: Vyzkoušejte make-up pro vaše vlasy: řadu Colorista Hair Makeup od L’Oréal Paris.Ta vám nabídne dvacet odstínů, se kterými budete moct experimentovat od rána do večera. Výhodou je složení a jednoduchá aplikace. Barva se navíc vymývá již po jednom umytí šamponem, takže stejně jako si make-up odlíčíte před spaním, zbavíte se i barvy ve vašich vlasech.

Zkoušet nové barvy vlasů tak nikdy nebylo snadnější! Užijte si každé vaše já.

REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA