Vánoce 2019! Nakupte dárky v předstihu a jedním kliknutím!

Zapomeňte na přeplněné obchody! Zapomeňte na nervózní davy lidí! Letos máme pro vás na Vánoce zcela jiný program. Čas, který ušetříte tak můžete strávit s rodinou, užít si chvilku sama pro sebe a nebo prostě uspořádat jednu velkou party. Vy na to totiž budete mít čas! Protože všechny dárky budou na cestě k vám. Ptáte se, jak je to možné? Tak jen čtěte dál...

V prosincovém čísle ELLE, které je aktuálně na stáncích jste si určitě všimli velké vánoční přílohy. Najdete v ní vše od tipů na aktuální beauty novinky, aktuální módní kousky, šperky, hi-tech vychytávky nebo designové skvosty. My ale chceme zajít na ELLE.cz ještě o kousek dál. Dobře totiž víme, že kromě času potřebujete na Vánoce ještě něco jiného: inspiraci! Pokud totiž přesně nevíte, co koupit tatínkovi, bráchovi, babičce nebo nejlepší kamarádce, doba, kterou strávíte výběrem se nebezpečně prodlužuje.

Vánoce 2019
Info ikona

Proto klikněte ZDE a navštivte naši online vánoční přílohu, díky které nakoupíte z pohodlí domova a jedním kliknutím!!!

Kromě toho všeho, ale najdete na tomto odkazu i tipy a rady (třeba od redakce ELLE) na jejich favority mezi dárky, ale zároveň si můžete vyfiltrovat dárky podle mnoha kategorií jako například: dárky pro sestru, přítele, kolegu a mnohem více...  Naší oblíbenou možností je i řazení dárků podle kategorie do 299 Kč nebo naopak těch super luxusních. 

POZOR součástí je i zábavná online hra o ceny!!!

Ta vás naštěstí virtuálně zavede do obchodního centra, kde bude vaším cílem úspěšně zdolat stanovené překážky a získat tak možnost zařadit se do slosování o hodnotné ceny. 

Co vy na to? Těšíte se na Vánoce stejně jako my? 

Klikněte nawww.vanocnitipy.cz a užijte si Vánoce!

EBC promo