REKLAMA

Chiara Ferragni pomáhá s léčbou nemocných Koronavirem

REKLAMA

Vlivná influencerka Chiara Ferragni a její manžel Fedez vybrali díky výzvě na sociálních sítích za pouhý denpřes tři miliony eur na podporu léčení nákazy způsobené koronavirem. Pár založil internetové stránky GoFundMe Ferragnez a spojil síly s milánskou nemocnicí San Raffaele, kam výtěžek peněz poputuje. 

Získané prostředky půjdou na neinvazivní ventilační zařízení, hemodynamické monitorování, monitory jednotek intenzivní péče a další vybavení potřebné pro léčbu nákazy koronavirem. Jejich výzvu podpořila i řada světových osobností jako například zpěvačka Dua Lipa, jež povzbudila i své fanoušky na Instagramu (přes 40 milionů), aby se do dárcovského projektu zapojili. 

Chiara dále vyzvala další světové influencery a celebrity, aby se do výzvy zapojili stejně jako v lednu, kdy se vybraly desítky milionů eur na pomoc hořící Austrálii. „Tohle je pro mě síla sociálních médií, která se použila tím správným směrem,“ sdílela na svém Instagramu. 

Jsem na hrdá na svoje followery. Pojďme společně měnit svět k lepšímu.

 

Chiara Ferragni je s celou svou rodinou a dalšími 60 miliony obyvatel Itálie v karanténě. Vláda v Římě se uchýlila k tomuto bezprecedentnímu kroku kvůli obavám z šíření nového typu koronaviru. Mimořádná opatření kvůli epidemii, na niž v Itálii zemřelo už přes 800 osob, oznámil 9. března premiér Giuseppe Conte. Lidé podle něj mají omezit pohyb na veřejnosti s výjimkou cesty do práce a z práce a krizových situací. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA