5 důvodů, proč si koupit listopadovou ELLE, vaši novou beauty bibli

5 důvodů, proč si pořídit nové vydání:

1. Strávíte spolu s námi 72 hodin s topmodelkou Pavlínou Pořízkovou. Uvidíte výjimečnou foto story a přečtete si rozhovor BEZ FILTRU  – hlavně o tom, jak vrátit hlas ženám, které nejsou vidět a slyšet, o good ageingu, ale třeba i o tom, proč je dobré brečet na sociální síti. 

2. Pozveme vás na unikátní festival krásy ELLEphoria, třídenní beauty jízdu se známými tvářemi, špičkovými odborníky, redakcí ELLE a #ELLEfriends. Využili jsme dlouholetého know-how, abychom vybrali to nejlepší – bavte se a učte spolu s námi. Ve dnech 3. až 5. listopadu zboří hashtag #ELLEphoria Instagram!

3. Přečtete si o tzv. skinny advantage, předsudku zakořeněném hluboko v nás, který se nám ještě nepodařilo odbourat. Proč diskriminujeme na základě hmotnosti víc ženy než muže – a proč se neumíme podívat pravdě do očí? 

4. Dozvíte se, kdy se naše prsa, pýchy dekoltů a někdy i důvody mindráků, mohou stát příčinou boje na život a na smrt. Anna Machová vypráví příběhy těch, do jejichž osudu se dramaticky vepsala operace ňader. 

5. Objevíte beauty trendy přicházející sezony: culíky jdou do nebe, make-up se nosí místo šperku a smokey eye je rozmazané. Na stránkách nové ELLE najdete žhavých novinek ale mnohem víc. 

Vydání až ke dveřím zdarma

Dubnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Předplaťte si ELLE a už vám nic neunikne

elle.cz