5 důvodů, proč si koupit prosincovou ELLE nejen o moderní rodině

5 důvodů, proč si pořídit nové vydání:

1. Zamyslíte se nad fenoménem moderní rodiny. Žijete patchwork, jako Přátelé nebo vás trápí epidemie samoty? Spisovatelka Anne Helen Petersen se dokonce nechala přemluvit k experimentu: žít týden jako #tradwife. BONUS: Návod, jak přežít Vánoce, když jste queer, bezdětní nebo prostě jen dospělí. 

2. Přečtete si rozhovor o ženské síle a kráse se zpěvačkou Darou Rolins, která se letos na podzim prošla po módním mole pod Eiffelovou věží. A to hned vedle Kendall Jenner, Dakoty Fanning, Evy Longorie nebo Helen Mirren. 

3. Zavítejte do Paříže a to rovnou dvakrát: obě fashion story lednové ELLE prožily s městem módy svou love story. Jedna se fotila přímo tam pod taktovkou fotografa Grega Kadela, druhá přivezla do Prahy novou kolekci módního domu Louis Vuitton, skrze kterou hledá kreativní ředitel značky Nicolas Ghesquière novou verzi „the french girl look”.

4. Dozvíte se, co se stane, když se ikona devadesátých let objeví uprostřed Paříže během exponovaného týdne módy bez make-upu. Pamela Anderson opět víří vlny, tentokrát ale úplně jiným druhem rebelství.

5. Nahlédnete do úchvatného hotelu Vermelho Melides, který si v portugalském městečku Alentejo otevřel návrhář obuvi Christian Louboutin. Tady vládnou řemesla a umění! 

Vydání až ke dveřím zdarma

Prosincové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.