5+1 důvodů, proč si koupit dubnovou ELLE zasvěcenou empowermentu

5 důvodů, proč si pořídit nové vydání:

1. Přečtete si exkluzivní rozhovor s historicky první cover star české ELLE, topmodelkou Danielou Peštovou. Uvidíte ji také v unikátní fashion story, která vám připomene, proč se jí přezdívá Chameleon.

2. Kůže, latex, krajky, nahota! Dozvíte se, jak se sex pod rukama špičkových módních návrhářů v posledních letech mění ve svébytný nástroj emancipace a vnitřního osvobození.

3. Seznámíte se se závěrečnou desítkou nominovaných na ELLE Women Awards. Tedy s desítkou výjimečně inspirativních žen, kterým se minulý rok mimořádně dařilo.

4. Prozkoumáte fenomén mob wife z beauty hlediska a získáte všechny skills, aby se z vás stala sexy mafiánská manželka. Přesně na tak dlouho, jak potřebujete.

5. Poznáte tři ženy, které si pořídily byt či dům v cizině a přečtete si, jak svoje útočiště ve slunečných krajích popisují. Hned začnete přemýšlet, že nemovitost v zahraničí potřebujete taky!

6. Při koupi výtisku v novinovém stánku získáte paletku očních stínů Catrice v hodnotě 259 Kč. 

Vydání až ke dveřím zdarma

Dubnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. V případě objednání online obdržíte výtisk však bez výše představené paletky Catrice.

ELLE

Předplaťte si ELLE. A už vám nic neunikne!

elle.cz