Seznamte se, královna streetstylu a sociálních sítí Caro Daur

Cesta na špičku

Caro Daur v roce 2014 naskočila na vlnu fashion blogů a založila si svůj módní web CaroDaur.com. Její kreativní obsah a osobitý pohled na módu a kosmetiku si získal mezi sledujícími rychle popularitu. Caro se nenechala ukonejšit brzkým úspěchem a s nástupem nových internetových platforem a sociálních sítí dokázala získat nové fanoušky svého obsahu i tam. A prohlubovat tak náskok v číslech followerů, který ji katapultoval mezi mezinárodní influencerské celebrity... Už tehdy začala spolupracovat se značkami jako Dior, CHANEL, Dolce&Gabbana, Fendi nebo Tommy Hilfiger, což ji posunulo na další úroveň.

Top fashion influencerky: jak módní ikony začínaly a co dělají dnes?

elle.cz

Ikona stylu

Caro Daur je známá svou schopností kombinovat luxusní kousky s cenově dostupnými značkami a vytvářet unikátní outfity. Její styl je neokázalý a elegantní, vždy okořeněný nějakým rebelským prvkem. Nebojí se experimentovat s barvami, vzory a různými texturami, čímž vytváří své vlastní módní pravidla. Díky svému uznávanému módnímu vkusu a propojení s módními značkami umí Caro Daur trendy nejen předvádět, ale také vytvářet. Módní domy se na ni obrací s nabídkami ke spolupráci nebo kvůli konzultacím tvorby nových kolekcí. Pravidelně se objevuje také ve fashion kampaních nebo v kooperaci s módními značkami uvádí své vlastní kolekce, např. kapsulový šatník Boss podle Caro Daur, džíny Re/Done nebo jí navrženou řadu bot Superga.

2023: Připravte se na svět budoucnosti

elle.cz

Beauty guru

Kromě svého módního stylu je Caro Daur i uznávanou beauty ikonou. Typické jsou pro ni blond vlasy hladce sčesané dozadu, často předvádí variace na wet look. Sympatické je, že nepropadla lákadlům estetických úprav a se svými sledujícími sdílí tipy jak pečovat a vylepšovat přirozenou krásu. I v oblasti beauty je Caro žádanou influencerkou a spolupracuje s řadou kosmetických firem. Například ve spolupráci s M.A.C Cosmetics uvedla exkluzivní rtěnku a stala se tváří limitované kolekce „Oh Sweetie“.

Daurpower

Jestli může být Caro Daur na něco opravdu pyšná, pak je to její dokonalá postava. A bylo by nemoudré a neekonomické svou hlavní přednost nezúročit. Vyvinula tříměsíční cvičební plán s názvem Daurpower a nabízí ho svým followers a obdivovatelům jejích křivek ve formě e-booku s cvičebními videy, užitečnými informacemi a tipy, jak udělat cvičení co nejefektivnější. Svůj sixpack ráda a často předvádí v outfitech, kterým dominují crop topy nebo podrsenky. Na některé z jejích úchvatných outfitů se podívejte v galerii. 

Best of streestyle Caro Daur:

Zdroj: Wikipedia, Instagram, carodaur.com