Královny retuše: Vyhlazená kočka a další virální úpravy Kardashianek

Vzhled sype dolary

To, že se slavné sestry nechávají upravovat, je známá věc. Jejich vzhled je živí a prodává jejich merch. Každý jejich instagramový post nese další tisíce dolarů do jejich kasy, není proto divu, že postovaným fotkám a tomu, jak na nich vypadají, věnují neobyčejnou péči. Samozřejmě nejde jen o post-produkční vylepšení, sestry na sobě tvrdě pracují i v realitě. Všechny každý den cvičí, a to od brzkých ranních hodin. Cvičí spolu i každá sama a samozřejmě pod pečlivým vedením trenéra. Stejně přísné jsou na sebe i co se stravy týká. Snaží se téměř nikdy nehřešit a hlavní část jejich jídelníčku tvoří maso a zelenina, vše samozřejmě v bio kvalitě. Kylie Jenner jde dokonce tak daleko, že prosí své přátele, aby před ní nejedli junk food a neuváděli ji tím v pokušení. A co nezvládla genetika, cvičení a přísný jídelníček, doladí špičkový plastický chirurg. I bez retuší vypadají sestry Kardashian-Jenner nedostižně. Mají ale pocit, že by to mohlo být ještě lepší než skvělé a berou si na pomoc vylepšovací aplikace a retušovací nástroje. Problém je, když své úpravy přeženou. Popřípadě je aplikují i na jiné členy domácnosti než na sebe.

Mohlo by se vám líbit

Jak hubnou Kardashianky? Známe know-how Khloé a Kim

Stále ještě se má za to, že příslušnice klanu Kardashian-Jenners jsou symbolem dokonalosti. Bývají sice obviňovány, že jsou u plastických chirurgů jako doma, pravdou ale je, že mnohem více času tráví v posilovně. Jejich cvičební i stravovací návyky jsou přísné a nesou ovoce. Potvrzuje to nejen trenér celebrit Gunnar Peterson ale i třeba fakt, že Khloé zhubla závratných 40 kilo. Právě na její a Kiminu denní rutinu si dnes posvítíme...
elle.cz

FaceApp na kočku

Poslední bouře ve sklenici vody se odehrála, když Khloé Kardashian zveřejnila na Instagramu svou kočku. Fanoušci do ní okamžitě začali pálit svými komentáři – podle jejich názoru Khloé kočku vyretušovala, aby vypadala lépe. Facetuning Khloině ruské modré kočce jménem Grey Kitty vykouzlil poněkud surrealistický vzhled. Mazlíček komentujícím připadal vylepšený a dokonalejší než obvykle. Kittiny oči vypadaly až nepřirozeně zeleně a tlamička byla zakřivená do lehkého úsměvu. Někteří lidé si také všimli, že kočce chybí vousky. Khloé okamžitě zahrnuli kritickými komentáři: „Tohle nemá s realitou nic společného, to už je skutečná nemoc.“ Nebo: „Dokonce ani domácí mazlíčci před nimi nejsou v bezpečí.“ Foto kočky na Khloině Instagramu aktuálně není. 

Mohlo by se vám líbit

Realita versus photoshop. Proč nám celebrity na Instagramu stále lžou

Není tajemstvím, že celebrity své fotky před sdílením se světem upravují pomocí Photoshopu. Ať už jde o to, aby vypadaly hubenější, vyhladily si pleť nebo přidaly svaly. Filtrů a úprav k dosažení perfektního vzhledu se slavní rozhodně nebojí. Proč se nespokojí s už tak vysokou laťkou své dokonalosti? A proč to fanoušci ještě pořád tolerují?
elle.cz

Hlava za hlavu

Tohle ale není zdaleka jediný virální snímek, kvůli kterém Kardashianky sklidily za své úpravy kritiku. Kim Kardashian zašla dokonce jednou tak daleko, že na fotce z Disneylandu zaměnila hlavu své neteře Stormi za hlavičku své dcery Chicago. Na původním snímku byly vyfoceny sestřenice True a Stormi, ale protože její matka Kylie nechtěla, aby dcera byla v tu chvíli postována, zařídila se Kim po svém. A Stormi nahradila Chicago. Bylo jí prý líto tuto fotku nepostnout, protože děvčátka byla oblečená do růžové a krásně jim to slušelo a navíc by si rozhodila svůj feed. 

Kendallina extra dlouhá ruka

Kendall Jenner je ze všech sester nejvyšší. Měří úctyhodných 180 cm a je vyhledávanou modelkou. Jako jediná z rodiny také nemá typickou postavu extrémních přesýpacích hodin s klenutým zadečkem jako mají Brazilky. Pyšní se spíše štíhlými dlouhými liniemi těla, ale ani to jí někdy nestačí. Virálním se stal její přípěvek na Instagramu z loňského února, kde je Kendall v podřepu a opírá se o jednu ruku o zem. Modelčina ruka ale vypadá nepřirozeně dlouhá. Komentující okamžitě pod fotku začali štosovat vtipné komentáře, kde Kendalliny prsty nazvali „prsty lorda Voldemorta“ nebo se strachovali o Kendallino zdraví: „Doufám, že jste v pořádku. Přibouchl vám někdo ruku do dveří?“ Na sexy postavu a titěrné bikiny, které měly na fotce původně vyniknout, se soustředil jen málokdo.

Mohlo by se vám líbit

Efekt Kardashian: Ovlivnily slavné sestry i váš vzhled?

Jedna zásadní kapitola příběhu sester Kardashianových, v níž hrál důležitou vedlejší roli Kanye West, končí. Jak je to s tou, v níž tahle kalifornská rodina ovlivňuje, jak bude zbytek světa vypadat
elle.cz

Šest prstů

Vlnu reakcí vyvolal i společný snímek Kim s mladší sestrou Kylie. Ženy oblečené do přiléhavých overalů zahalujících je od hlavy po jednu patu a druhou nohu odhalujících v její plné kráse vypadaly perfektně, až na jedinou výjimku. Fanoušci na snímku napočítali Kim na noze o jeden prst navíc. Po mnoha spekulacích, jestli se jedná o chybu Photoshopu nebo jestli se Kim narodila se šesti prsty na chodidle, musela sama Kim zareagovat. Natočila fanouškům své chodidlo, kde spočítala i všech svých pět prstů.

Ohnuté stoly a chybějící pupík

Slavné sestry se rády fotí v plavkách a ve cvičebních outfitech, což je pochopitelné, když je samy prodávají. Aby předvedly, jak oblečení a plavky lichotí postavě (a zvláště jejich postavě!), berou si Photoshop na pomoc naprosto pravidelně. Leckdy během upravování fotek ale zapomenou na to, že deska stolu, cvičební stroj nebo vodní hladina bývají většinou rovné a nekopírují křivky před nimi stojícího těla. Občas se někam zatoulá i pupík nebo kousek stehna, které by jinak mohlo působit macatě.

Mohlo by se vám líbit

Potrat, inkontinence po porodu strie. Proč to celebrity sdílí online?

Zažíváme paradoxní dobu, která nás uzavírá do svých domovů, ale zároveň nám umožňuje celému světu prozradit záležitosti, o kterých se dřív nemluvilo ani s nejlepší kamarádkou.
elle.cz

Zdroj: PageSix.com, Mirror.co.uk, Instagram