Listopadová ELLE jako vaše vstupenka do beauty světa je tu!

 

 

 

Kombinujte nekombinovatelné! Módní tabu dávno neplatí, objevte fresh spojení dvou odstínů, které spolu v barevném spektru sousedí: červená a růžová, modrá a zelená nebo fialová s červenou – v novém vydání najdete spoustu inspirace, jak osvěžit svůj styl.

Alena Doláková, Eliška Soukupová a další zajímavé ženy, které spolupracovaly na snímku Zrcadla ve tmě, s námi mluvily o unikátní energii, tvůrčí atmosféře i specifikách práce v ženském kolektivu. Zjistěte, jaká je girl power v reálu!

Dosáhla jste v práci úspěchu, ale dusí vás strach, že to bylo jen šťastnou souhrou okolností? Možná trpíte syndromem podvodnice. Přečtěte si, koho z celebrit postihl také a co s tím podniknout.

Jak moc naše návyky změní zjištění, že množství cukru v potravě ovlivňuje nejen naše křivky, ale také kvalitu naší pleti? A budeme muset kvůli dokonalé pokožce nasadit tvrdou dietu? Beauty guru Anna Machová vám prozradí víc.

Jeden z hot trendů praví, že vrásky a otoky můžeme zastavit i bez použití skalpelu nebo injekční stříkačky. Jak účinný je ale obličejový facetaping doopravdy? I to se dočtete v novém čísle.

Vydání až ke dveřím zdarma

Listopadové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze. Zjistěte více o beauty eventu ELLEphoria který se bude konat ve dnech 22.–24. října v Event Space ve 4. patro Máje v Praze na webu ellephoria.cz

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA