Odhalte trendy budoucnosti s květnovou ELLE

Prohlédněte si fashion story nazvanou Reálná iluze, ve které je modelka oblečená do virtuálních kousků ze slavných módních domů. Top sustainable šatník na dosah ruky!

Prozradíme vám k tomu ještě spoustu zajímavých tipů, jak nejmodernější technologie ruku v ruce s udržitelností utvářejí podobu zítřka, a společně také odhalíme, jak módní tvůrci v různých koutech světa na cestu k lepší budoucnosti pro nás i planetu už vykročili.

Přečtěte si otevřený rozhovor s herečkou Zoe Kravitz, dcerou slavných rodičů, která si život po třicítce pořádně užívá a za svoji divokou jízdu se nehodlá nikomu omlouvat.

Frajírci, kteří se vás na internetu snaží obloudit sladkými řečičkami, mají smůlu – ve světě online seznamování frčí radikální upřímnost! V novém vydání ELLE se o čerstvém pozitivním trendu dozvíte víc.

Devět žen, devět unikátních příběhů o tom, jak je dnes pomáhat ostatním důležitější než kdy jindy. Osobnosti z nejrůznějších oborů podaly Ukrajině pomocnou ruku – každá podle svého talentu a schopností. Získejte inspiraci, jak se můžete zapojit i vy.

Jste veganka a trápí vás, že řada kosmetických zákroků je proti vašemu přesvědčení? Dilema krása versus svědomí vám beauty redaktorka Anna Machová pomůže vyřešit. 

 

The future is now! Květnová ELLE vám pomůže se v zítřku zorientovat už dnes.

 

Vydání až ke dveřím zdarma

Květnové vydání si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

 

REKLAMA