První ELLE roku 2020 s řasenkou je právě v prodeji

Čeká na vás řasenka Benefit, která vám vykouzlí ty nejkrásnější řasy. Ideální pomocník na silvestrovský mejdan!

Lednovou cover star je herečka Katie Holmes, která hlásí stylový comeback. V roce 1998 ji znal celý svět jako „dívku od vedle“ v seriálu Dawsonův svět. Od té doby uběhlo přes dvacet let. Jak se Katie změnila?

Vyzpovídali jsme také populární slovenskou fotografku Máriu Švarbovou, jejíž práci obdivují světoví kurátoři, sběratelé i sedmdesátileté tety z její rodné dědiny. Přečíst si můžete také rozhovor s právničkou Kateřinou Šimáčkovou. Je soudkyní Ústavního soudu, učí na vysoké škole, píše knihu a bojuje za ženská práva.

Pokud ještě nemáte outfit na silvestrovskou párty, poradíme vám, v čem vyrazit. Střevíčky, šatičky, kabelky nebo třeba bláznivě barevné oblečení? Je to jen na vás. 

Naše šéfredaktorka Valentina zjišťovala, jak se změnily supermodelky od éry 90. let. Novodobé ikony krásy se dnes věnují pilates a jejich nejoblíbenější drink je čerstvé smoothie.  

Nenechte si ujít ani rozhovor a fashion story s herečkou Táňou Pauhofovou nebo článek Kateřiny Sokolové o jejím výletu do kanadského Vancouveru. Beauty redaktorka Anna Machová pro vás má tipy na diety, které fungují. 

V nové ELLE toho najdete ještě mnohem víc! 

EBC promo