REKLAMA

První podzimní ELLE s kosmetikou je tady!

REKLAMA

Spolu s Bárou najdete na obálce přibalený tělový krém Rituals s vůni lotosového květu a bílého čaje. Zrelaxujte své tělo i duši s novou ELLE nabitou podzimní módou a krémem inspirovaným hinduistickou tradicí.

Kromě toho se dozvíte, které beauty trendy budeme nosit na podzim nebo jaká místa v Praze musíte navštívit – nové restaurace, kavárny, kino či šperkařský showroom. Nebo byste se raději vydali na výlet do Namibie? Zářijová ELLE vám to splní.

Obálku i fashion story uvnitř čísla zdobí tenistka Barbora Strýcová, která ve Wimbledonu vyhrála čtyřhru a stala se v deblu  světovou jedničkou. Zároveň se ve dvouhře premiérově probojovala až do semifinále. Pro ELLE ji vyzpovídala bývalá rakouská tenistka Barbara Schett-Eagle. 

Přečtěte si také o tom, proč je teď „in“ poslouchat podcasty, proč frčí bary pro střízlivé nebo jestli byste měly i vy začít používat gua-shu váleček na obličej. 

Zavzpomínejte s námi na letošní festival v Karlových Varech a zkuste uhodnout, jaké to bylo, když se během natáčení  pohádky Čarodějův učeň sešla na place sehraná trojka Jana Plodková, Václav Neužil a Jaroslav Plesl.

V zářijové ELLE toho najdete mnohem víc! 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA