REKLAMA
REKLAMA

Vychází březnová ELLE plná jarních trendů a kosmetikou pro vás

První jarní číslo časopisu ELLE je přímo nabité novinkami. Vybrali jsme pro vás nejžhavější trendy z přehlídek světových designérů na jaro a léto 2020. Nechybí ani luxusní a stylové kabelky, bílé tenisky a trend glam rock. Provokativní 70. léta jsou zpět. 

Březnovou cover star je Nicolas Ghesquière. Šéf dámských kolekcí Louis Vuitton převrací svět vzhůru nohama a ještě nikdy si nepustil veřejnost tak blízko k tělu. 

Pro naši Talent Show jsme vybrali deset mladých a šikovných lidí, o kterých toho ještě hodně uslyšíme! Jsou mezi nimi herečka, zpěvačka, kadeřník, kuchař, designérka nebo beauty blogerka. Že bychom se neměli flákat a makat na své budoucnosti, tahle parta dokazuje velice jasně. Proč tomu tak je, zjišťovala Anna Basiková v článku Šprti versus flákači. 

V redakci také pečlivě sledujeme, kde v Praze otevřeli nové bistro, restauraci či kavárnu. Nabízíme vám výběr toho nejlepšího. Na výlet vás tentokrát vezmeme do exotického Vietnamu. 

V beauty sekci se dozvíte, kolik korun v Česku ročně utratíme za potravinové doplňky. Jestli je tato investice výhodná, zjišťovala Anna Machová. 

Navíc ke každému vydání získáte rtěnku nebo oční stíny v tužce od francouzské značky Sisley.

Tohle a ještě mnohem více si přečtěte v nové ELLE.

sisley elle
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA