Vychází říjnová ELLE s kosmetikou! Největší číslo roku je tady

Připravte se s říjnovou ELLE na nadcházející sezonu. Víme, které boty teď nutně potřebujete. Kozačky, tenisky nebo koně? Stačí si vybrat! Provedeme vás aktuálními trendy haute couture a ukážeme vám módu s umělou inteligencí. Poradíme vám, který kabát nebo šperky si teď musíte koupit. 

Módní bible je v prodeji s přírodní řeckou kosmetikou KORRES! Vyberete si sprchový gel, tělové mléko nebo kosmetiku na vlasy?  Přírodní parfemace s vůní levandule, fíků, bazalky, limetky, oliv, řeckého jogurtu nebo zázvoru vám prodlouží léto a nabudí všechny smysly. 

V článku Kateřiny Hanáčkové si přečtěte příběhy, které napsal sám Tinder. Anna Basiková zase zkoumala, proč teď na Instagramu frčí smutné příspěvky. Vezmeme vás na výlet na portugalské pláže nebo do Krakova za skvělým jídlem. 

Návrhář Adam Kost pro ELLE rozpletl a zase spletl několik svetrů a vyprávěl nám o tom, jak se z něj stal jeden z nejžádanějších návrhářů současnosti. Fashion story plnou podzimních trendů jsme nafotili s top modelkami Hanou Soukupovou a Anetou Pajak. 

Beauty redaktorka Anna Machová zjišťovala, proč byste měli být závislí na marihuaně nebo jak vám může hypnóza změnit život. 

Říjnovou ELLE prostě musíte mít! 

EBC promo