Dnes vychází dubnová ELLE se slevovými kupony

Jarní vydání ELLE je plné inspirativních a zajímavých žen. Hvězdou obálky je ruská modelka, matka a filantropka Natalia Vodianova. V rozhovoru s Natalií se dozvíte, jak zvládá tyhle role skloubit a co ji dělá šťastnou. 

Přečtěte si obsáhlý článek o tom, jak se vyvíjel feminismus a kterým ženám vděčíme například za to, že můžeme volit. Další jsme oslovili s tím , aby nám napsaly, jak na toto téma nahlížejí ony samy. Můžete se těšit na texty soudkyně Kateřiny Šimáčkové, političky Věry Jourové, umělkyně Lény Brauner, farářky Martiny Viktorie Kopecké a dalších 

Ve fashion sekci se dozvíte, v čem vyrazit do kanceláře, proč se vrací Příšeřky s.r.o. a jak současný Dior podporuje ženy. Čeká vás také rozhovor s modelkou Bárou Fialovou, po jejímž nevšením vzhledu touží celý módní svět. 

Vedle toho vás vezmeme ještě na výlet do Peru, objasníme záhadu ženského orgasmu i vysvětlíme, jak škodí modré světlo vyzařující z mobilů a monitorů počítačů a televizí.

Přejeme inspirativní čtení s dubnovou ELLE, ve které navíc najdete 220 slevových kuponů do 2700 obchodů po celé ČR a SR.

cara

POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!   

Magazín ELLE si můžete objednat v akci za stejnou cenu jako na stáncích (bez poštovného) ZDE !!!

Akce platí pouze pro ČR. 

EBC promo