REKLAMA

Vychází únorová ELLE plná lásky

REKLAMA

Zima a vztahy jsou hlavní témata nového čísla ELLE. Zjišťovali jsme, jaká jsou v roce 2020 pravidla pro „online“ rozchody. Chytré telefony nás totiž nejen sbližují, ale velice snadno a rychle nás také rozdělují. V dalším článku píšeme o tom, jestli je dobře, že dnešní době dominuje kult sebelásky a proč byste měli milovat sami sebe. 

Šéfredaktorka Valentina Nízká vyzpovídala herečky Marii Poulovou a Evu Hacurovou, které můžete vidět v představení Sonety v Divadle v Dlouhé. Ano, vztah je drama. 

Víme, jak nosit růžovou, kterou podprsenku si (nejenom na oslavu svatého Valentýna) musíte pořídit, nebo proč satén nikdy nebyl tak sexy jako právě teď. 

V beauty sekci se dozvíte, jak na dokonalý úsměv a co k tomu budete potřebovat. 

Zpěvák Albert Černý a jeho přítelkyně modelka Bára Podzimková vás vezmou na Havaj. Jaké jsou jejich tipy na místní výlety a dobré jídlo? Čtěte v únorové ELLE!

A ještě nesmíme zapomenout na jednu velkou novinku: kupte si stylová sluchátka a nalaďte ELLE podcast. Každý čtvrtek se na vás bude těšit Zorka Hejdová se zajímavými hosty. Budou spolu mluvit o zdravém životním stylu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA