Gabriela Heclová nám prozradila bez jakého produktu by nemohla žít

Gabriela Heclová alias GABI byla jedna z prvních, která u nás odstartovala vlnu youtuberů, díky tomu má obrovskou fanouškovskou základnu, která je s ní až do teď. Od těch dob se hodně změnilo, Gabi vyspěla a jde si svou vlastní cestou, co by zpěvačka, herečka nebo moderátorka. Na youtube už bohužel nebo díky bohu videa netočí. Nás ale zajímalo, jak to má s beauty brandama a bez jakého kosmetického produktu by nepřežila na pustým ostrově. 

  • Gabi, představ se nám... co děláš, co máš ráda, co chystáš, jaký je tvé motto.

"Jsem Gabi, je mi 21 let a dělám všechno, co mě baví. V 16ti jsem v první vlně youtuberů točila na youtube a vybudovala si tak základnu, která je se mnou dodnes, ikdyž už na youtube nenatáčím. Taky jsem vystudovala herectví na Pražské státní konzervatoři. Hrála jsem v seriálu Vzteklina na ČT1, moderovala pár internetových pořádů a vydala jsem 2 singly, protože mimo jiné miluju hudbu. Momentálně se stále snažím najít sama sebe a moc mě tahle cesta plná nových věcí baví. Připravuji společně s GoOutem internetový pořad a podcast na který se můžete už brzy těšit. Hudba je pro mě stále neuvěřitelná vášeň, takže se začínám učit na synťáky a uvidíme, kdy vznikne další track. Bude to nejspíš něco úplně jiného, než do teď, protože jsem si hudební cestu dost ujasnila. No tak uvidíme, co na to řeknete."

  • Vnímám tě jako jednoho z těch větších influencerů, který si ale pečlivě vybírá s kým chce spolupracovat. Jaká jsou tvá kritéria na navázání spolupráce?

"Vždy je pro mě důležité, aby ta spolupráce dávala smysl. Nemám vyloženě kritéria, ale produkt mi musí být blízký a bavit mě. Musí mi sedět přesně na míru, aby to i sledujícím připadalo přirozené. Pak je pro mě obrovskou výhodou, když má produkt, nebo kampaň jakoukoliv přidanou hodnotu."

  • Je mezi tvými spoluprácemi i pár beauty brandů?

"Co se makeu-pu týče, tak pouze jednorázové spolupráce, ale ničemu dlouhodobému se nebráním. Spolupracuji s Lushem a z vlasové kosmetiky to už nějakej pátek táhnem spolu s Paul Mitchell a úžasnou kadeřnicí Dominikou Reslerovou. Po 3 měsících natáčení mi společně zachránili vlasy."

  • Prozradíš nám tvojí denní rutinu/péči o pleť? 

"Určitě, ale není na tom nic zvláštního. Ráno vstanu, opláchnu si obličej vodou a jednou za čas použiju masku od Lush, Cup O Coffe. Když působí, tak si i já udělám cup o coffe. Pak nanesu denní krém od Loreal, Hydra Specialist 24h. Moje pleť je díky bohu nenáročná, proto jdu hned na líčení. Používám podkladovou bázy od Urban Decay , Urban Defense, make-up, který používám už léta Rimmel london, Match Perfection, bronzer Benefit, Dew The Hoola a zafixuju NYX cosmetic pudrem a vrhám se na oči a obočí. To se den ode dne mění. Večer se odličuju naked produktem od Lush, Sleepy Face a setřu vlhkou žíňkou. Na závěr dočistím pleť čistícím elixírem z Havlíkovi Apotéky, Krásná slečna. A ráno to samé znovu."

  • Kdybychom tě poslali na měsíc na opuštěný ostrov a mohla by sis sebou vzít jen jeden beauty produkt, který by to byl?

"Asi mě spousta z vás nepochopí a bude žasnout nad mým výběrem, ale já bych vzala klasickou modrou Niveu. Nejdřív mě napadl jelení lůj, protože to je opravdu věc, kterou mám 24/7 po ruce. Ale protože trpím na suché ruce a pokožku, rozhodně bych volila niveu i tou si občas mažu rty a je to zázrak."

  • A jako poslední, máš nějakou vysněnou beauty značku, s kterou by sis přála spolupracovat?

"To je hodně záludná otázka! Miluju Benefit, NARS, Urban Decay, Too faced, ale i Make up forever a barvy zas parádně umí NYX, takže asi tak. Jednu vybrat nedokážu!"

View this post on Instagram

Často mi píšete spoustu hezkých zpráv, kde mě podporujete a děsně moc mi tím pomáháte. Doufám, že touhle zpovědí zas pomohu někomu já. Dlouho jsem neměla tak na prd den, jako dneska. Podělala jsem natáčení a zklamala nejen sama sebe. Poslední měsíce jsou pro mě dost náročný. Ze všech stran cítím obrovský tlak a tak mám často pocit, že ztrácím sama sebe. Otázky jako “a co chceš? Co chceš dělat? Co z tebe bude?” mi nikdy nedělaly problém. Vždycky jsem byla cílevědomá holka, která měla ve všem jasno a najednou jakoby se to celé zamlžilo, nebo někam schovalo a všechny tyhle otázky mě totálně ničí, protože NEVÍM. Nevím a doufám, že to je v pořádku. Měním se, vyvíjím a každým dnem objevuju nové věci, ale taky sama sebe. Není to tak dávno, co jsem zažila doslova vyhoření, kdy jsem nenašla ani motivaci k tomu vstát ráno z postele a něco začít dělat. Prostě to nešlo, ležela jsem v posteli s úzkostí a čekala jsem až to přejde. Ale proč to sem píšu. Mám pocit, že si tímhle prochází hodně lidí a mají pocit, že jsou v tom sami, neví jak z toho ven a berou to jako něco zvláštního. Jako něco, co by se nemělo dít. Chci tim říct, že v tom sami nejste. Procházím si tím taky a vím, jak moc těžký a zmatený to celý je. Sama nevím, kdy to skončí a jak se z toho dostanu, ale nějak jsem to přijala. Přijala jsem to, že jsem v určité fázi poznávání sama sebe a řekla jsem si, že mě to nesmí zničit a ubíjet. Dělejte věci, co Vás baví a dejte tomu čas. Nic není hned a hlavní je se z toho neposrat. Pochybnosti jsou v pořádku. Tak hodně síly všem🖤 📸 @radek_kudlacek

A post shared by Gabi Heclová (@gabgab_gabi) on

EBC promo