REKLAMA
REKLAMA

Magická pleťová séra

Sérum je kosmetický přípravek s vysokou koncentrací aktivních látek, který na vaši pleť působí jako energetická injekce. Je mnohem silnější a intenzivnější než běžný krém, ale oproti krému má většinou lehčí texturu. Sérum vám nikdy nezanese póry ani nezpůsobí černé tečky, proto ho můžete s klidem používat i na problematickou pleť.

Existuje názor, že sérum je vhodné jen pro zralou pleť. To je ale velký omyl. Sérum lze použít, kdykoli to vaše pokožka potřebuje. Existují různé druhy sér – hloubkově hydratující, vyhlazující, zkrášlující... Pokud jste ještě nikdy žádné nepoužila, možná právě teď je ta pravá chvíle, dopřát své pleti malou energetickou bombu.

Jak se sérum používá?

V první řadě je třeba zdůraznit, že sérum nenahradí pravidelné používání krému. Pokud jste se rozhodla zařadit ho do každodenní péče, pamatujte na to, že se musí nanášet jednou nebo dvakrát denně na vyčištěnou pleť před krémem.

Jak často by se mělo sérum aplikovat?

Mnozí si myslí, že sérum by se mělo používat jen omezeně, jinak si na něj pleť zvykne a nebude na jeho účinky reagovat. Pokud bychom tuto domněnku vztáhli i na denní a noční krémy, znamenalo by to, že je také musíme čas od času přestat používat. Třeba ženy v Japonsku, známé svou perfektní pletí, považují sérum za neodmyslitelnou součást každodenní péče o pleť a používají je vždy před nanesením denního krému.

Co můžete očekávat?

Především rychlé výsledky. Po několika dnech byste měla vidět na své pleti první zlepšení – hebčí povrch, zářivější vzhled a menší barevné rozdíly. Po dvou týdnech, tedy mnohem dříve než při používání klasického krému, shledáte svoji pokožku mnohem odpočatější a pevnější.

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA