BLUSH OBSESSION: nejoblíbenější tvářenky

Text: Patricie Emingerová

Která z nás nemiluje tvářenky? Ať už klasicky pudrové, tekuté nebo ve sticku: bez tvářenky make-up look nikdy nebude kompletní!

DIOR Rosy Glow

Ikonická tvářenka, která se přizpůsobí odstínu vaší pleti a dodá jí svěží zářivý efekt. Baby pink růžová vypadá na první pohled výrazně, ale na tvářích působí přirozeně a jemně. Lehká textura se dá snadno navrstvit pro intenzivnější efekt. K dostání v parfumériích nebo na eshopu.

DIOR Rosy Glow

SISLEY Phyto-Blush Twist

Krémové složení produktu se změní na prášek při kontaktu s pletí a dodává jí benefity obou textur: vyhlazení, sametový finish, pudrový vzhled a celodenní výdrž. Tvářenka je zasazená do tyčinky a má zaoblený hrot pro snadnou a precizní aplikaci i bez zrcadla. Navíc je obohacená o olej z kamélie a bambucký olej, které udržují hydrataci.

Sisley Phyto-Blush Twist

HOURGLASS Ambient Lightning Blush 

Kombinace spektra hřejivých barev a pudrové textury Ambiente Lighting Powder. Narůžovělé tóny dodají jemnou barvu na líčka a podpoří celý look. K dostání je tvářenka v 6 odstínech.

HOURGLASS Ambient Lightning Blush 

NARS Orgasm Liquid Blush

Tekutá verze Orgasm tvářenky, ideální k prolínání textury: naneste přes pudrovou tvářenku pro zintenzivnění barvy, nebo dospod pro jemnější efekt. Orgasm Liquid Blush obsahuje také olej Monoi a Tamanu, které jsou známé svými hydratačními a dlouhodržícími vlastnostmi.

NARS Orgasm Liquid Blush

EBC promo