Gua Sha & Face roller: vše, co potřebujete vědět

Každodenní napětí a stres se odráží na naší pleti i psychickém stavu. Pojďte s tím něco udělat a dopřejte si dotyk posvátného kamene jadeitu. Dodá pokožce i vašemu nitru energii, harmonizuje psychiku a uvolňuje napětí. Při pravidelném provádění obličejových masážních technik se můžete těšit na liftingový a anti-agingový účinek.

Face roller, jehož použití je velmi jednoduché, je ideální pro ranní vzpruhu pleti a proti otokům kolem očí. Pomáhá udržovat pleť pružnou, zlepšuje krevní oběh a podporuje fungování lymfatického systému. Váleček lze také použít k masáži krku na odstranění dvojité brady. Použitý kámen jadeit má na pleť detoxikační účinky a významně pomáhá s regenerací pleti. Náš tip je uchovávat face roller v lednici anebo v mrazáku, chladivý kámen vaši pleť krásně rozzáří, poradí si s opuchlýma očima a připraví ji pro následné použití pleťového olejového séra.

Pravidelným používáním dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek, oteklosti a kruhů pod očima.

Masáž kamenem Gua Sha představuje tradiční přístup vycházející z čínské medicíny. Jemným třením o pokožku podporujeme lymfodrenáž a prokrvení pokožky. Výsledky jsou vysoce protizánětlivé. Díky této péči se zbavíte oteklého obličeje, pokožka bude pevnější, vyčistí se vám ucpané póry a celkově bude vaše pleť mnohem zářivější. Před samotnou masáží je vhodné pleť náležitě připravit, a to ideálně použitím pleťového peelingu a následně pleťového oleje.

Masáž má rovněž pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. Viditelných výsledků dosáhnete už za 10 až 12 dní. Tvar Guasha je navržen tak, aby se co nejlépe přizpůsobil obličeji. Masáž zlepšuje metabolické procesy v kůži a odstraňuje toxiny. Proto po každé proceduře pokožku otřete ručníkem.

Můžete si vybrat z těchto kamenů:

RŮŽENÍN – je symbolem lásky a krásy. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. 

JADEIT – kámen krásy a dlouhověkosti. Je starodávným posvátným kamenem Dálného východu, má sílu prodlužovat život, udržovat krásu a dlouhověkost a pomáhá předcházet nemocem. 

AMETYST – posiluje imunitní systém a pomáhá při kožních problémech. Je tradičně kamenem čistoty. Má silnou léčivou a očistnou moc. Zmenšuje podlitiny, léčí rány a pomáhá odstraňovat otoky.

KŘIŠŤÁL – není potřeba představovat. Je to univerzální léčivý krystal vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. 

ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA