REKLAMA

Make-up trendy na podzim 2019

Text: Patricie Emingerová

Barely-there makeup

"No make-up" make-up je už nějakou dobu trendem hlavně na módních molech a přehlídkách high fashion značek, které chtějí upoutat pozornost na kolekce a jednotlivé kousky. Za poslední půl rok se, ale nevýrazné looky nosí čím dál víc i v běžném životě. Postačí vám k tomu tak málo! Lehký korektor pod oči, balzám na rty, průhledný gel na obočí a hnědá řasenka.

A touch of blush

Není jednodušší cesta jak oživit svůj look než přirozenou tvářenkou. Například na poslední přehlídce Chanel se ukázaly modelky s lehkým nádechem oranžových a růžových tvářenek, které sladily ve stejných tónech i se rty. Pokud chcete dosáhnout stejného odstínů rtů jako na tvářích, stačí od středu lehce navrstvit tvářenku a přetřít balzámem nebo průhledným leskem.

Golden Eye 

Dalším trendem na letošní podzim se staly zlaté stíny. Nejenže vyšlo hned několik paletek se zlatavými a hnědými tóny. Ale ani na přehlídkových molech nesměly chybět. Ať už jde o líčení s teplými oranžovými barvami jako podklad a zlatým "cut crease" nebo tmavými kouřovkami s hnědým a zlatým nádechem, nešlápnete vedle!

Pops of color

V poslední době si spousta make-up artistů a blogerů oblíbila barevné detaily, které probudí a zvýrazní i obyčejný look. Od sytě oranžových tenkých linek, třpytivého modrého highlighteru ve vnitřním koutku nebo fialových stínů u konce řas. Tohle nás baví! Snadný krok k hravějšímu a zajímavějšímu looku!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA