Hit zahraničních influencerek - GLOSSIER

Kdo nezná Glossier, jako by ani v beauty světě nežil. Ať už její produkty nakupujete online nebo offline, vždy budete nadšená. Jak říká zakladatelka Glossier Emily Weiss: „Jsme značka krásy z digitálního světa. Používáme internet k tomu, abychom zákazníkovi poskytli co nejlepší zážitek. Bez něj bychom neexistovali.“ Statistika mluví sama za sebe, na Instagramu mají přes dva miliony followerů a jejich počet stále roste. A nesmíme zapomenout zmínit dobře se prodávající produkty, které značka uvádí na trh každých šest až osm týdnů.

Máme pro vás výběr jejich TOP produktů, které si za milujete a už nebudete chtít žádné jiné. Jediné, co by se mohlo Glossier vytknout, je to, že zatím nemá dopravu svého zboží do ČR. Nejbližší prodejna je pop-up v Londýně na adrese: 13 Floral Street, Covent Garden. Zkuste návštěvu prodejny spojit s dlouho plánovaným výletem. To je přece win-win situace!

 

Lip Gloss, $14

 

Lip Gloss, $14

Lesk na rty, který nelepí a díky vitamínu E a jojobovému oleji ponechá vaše rty hydratované a jemné opravdu dlouhou dobu. K dostání ve třech barvách: transparentní, holografický a rudý.

Good to know:  hypoallergenic, dermatologist tested, paraben free, alcohol free, cruelty free, vegan

 

Boy Brow, $16

Krémový vosk s kartáčkem na obočí, který okamžitě zahušťuje a tvaruje. Inspirováno tradiční pomádou na vlasy. Dodává se ve třech jemně tónovaných odstínech: Blond, Brown a Black, nebo Clear.

Good to know: alcohol free, fragrance free, paraben free, cruelty free, appropriate for all skin types, hypoallergenic, ophthalmologist tested, dermatologist tested

 

Balm Dotcom, $12

Jejich absolutní top produkt – balzám na všechno. Ten rozhodně potřebujete alespoň ve třech variantách. Hydratační balzám na rty plný antioxidantů a přírodních změkčovadel, které vyživují suchou a popraskanou pokožku. Prodává se v sedmi originálních baleních.

Good to know: hypoallergenic, dermatologist tested, long-lasting moisture, cruelty free

 

Stretch Concealer, $18


Korektor, který zakryje vše od tmavých kruhů až po skvrny a začervenání. Příjemně se nanáší a má zářivý finish. Přizpůsobitelné minerální pigmenty dodávají zjasňující účinek a hladce se mísí s pokožkou. Dodává se ve 12 odstínech.

Good to know: hypoallergenic, dermatologist-tested, ophthalmologist tested, non-comedogenic, paraben free, fragrance free, cruelty free

 

Cloud Paint, $18

 

Zit Stick, $14

Potřebujete rychlou pomoc s akné? Od toho je Zit Stick. Přenosné pero, které dá rychlé sbohem nevítanému pupínku. Vyrobeno s 5% benzoylperoxidem k ničení choroboplodných zárodků. Obsahuje také olej z čajovníku a méně dráždivý derivát kyseliny salicylové. Zmenšuje skvrny a minimalizuje otoky.

Good to know: hypoallergenic, dermatologist tested, vegan, gluten free, soy free, dairy free, cruelty free

 

Soothing Face Mist, $15

Okamžitý způsob, jak svojí pleť udržet hydratovanou po celý den. Hydratační obličejový sprej, který uklidňuje stresovanou pokožku. Růže zklidňuje, Aloe hydratuje a glycerin pomáhá uzamknout hydrataci v pleti. Doporučuje se aplikovat ráno, po cvičení, během cestování nebo kdykoli potřebujete vy a vaše pleť vzpružit.

Good to know: hypoallergenic, dermatologist tested, appropriate for all skin types, non-irritating, paraben free, alcohol free, cruelty free, vegan 

 

Cloud Paint, $18

Gelovo-krémová tvářenka, která je inspirovaná západem slunce v NYC. Snadno se nanáší a přirozeně vypadá. Její pigmentace je opravdu vysoká, bude vám stačit nanést malé množství. Dodává se v šesti odstínech. 

Good to know: hypoallergenic, dermatologist-tested, paraben free, fragrance free, cruelty free

 

EBC promo