REKLAMA

Pedikúra u sklenky dobrého vína

REKLAMA

Každým dnem se víc a víc otepluje a tenisky zandáváme hlouběji a hlouběji do botníku. A vaše nohy viděly pedikúru leda z rychlíku? Máme pro vás pár tipů a triků, jak si pedikúru užít doma u netflixu a sklenkou dobrého vína

JAK NA TO? 

  • UVOLŇUJÍCÍ KOUPEL 

Ze všeho nejdřív dopřejte svým nohám horkou koupel, která kůži na nohou pěkně připraví na ošetření. Do vody klidně můžete přidat pár kapek oleje, aby se kůže začala zvláčňovat od samého začátku. Neuškodí ani pár kapek citronu, i ten totiž změkčuje kůži. Po 10-15ti minutách nohy důkladně osušte. 

  • EXFOLIACE POKOŽKY

Jakmile je pokožka nohou dostatečně měkká, použijte peeling. Pokud vám nestačí peeling, vsaďte na pemzu, která odumřelou kůži zaručeně odstraní. Případně můžete použít obojí, pemzu na opravdu ztvrdlou kůži a následně peeling pro dokonalost.

  • PRYČ S KŮŽIČKOU

Natřete kůžičku okolo nehtů speciálním sérem na změkčení kůže a pomocí dřevěné špachtličky zatlačte kůžičku směrem do nehtového lůžka a do krajů.

  • ZASTŘIHNOUT

Dlouhé nehty zkraťte nůžkami, kratší opilujte hrubším pilníkem. Vždy směrem od krajů do středu. Nehty na nohou zastřihávejte vždy rovně, aby nezarůstaly. Pokud máte nehty se sklonem k lámavosti, stříhejte je postupně po kouskách, aby nepopraskaly. Pokud je zastřihnete kratší, budou se vám špatně lakovat.

  • HYDRATAČNÍ MASKA

Nohy jsou taky vaše! Dopřejte jim výživení. Aplikujte ji na 10-15 minut a zaměřte se zejména na paty. Nejvýživnější masky pro nohy jsou ty, které obsahují jíl nebo velké množství výtažků z rostlinného oleje.

  • OBLÍBENÝ LAK NA NEHTY

Nejprve naneste podkladový lak, který povrch nehtů připraví tak, aby barevný lak dobře držel a zabrání zbarvení nehtů. Poté nehty nalakujte svým oblíbeným lakem. Jde o to, aby vás každý pohled dolů rozzářil.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA