Stále hledáte ideální bronzer? Už nemusíte, my je máme!

text: Patricie Emingerová

 

  • HOURGLASS 

Ambient Lightning Bronzer

Nově je v Sephoře k dostání americký hit – Hourglass Ambient bronzující pudr. Díky intenzivnímu pigmentu dodává pleti hloubku a rozměr, zásluhou lehké rozjasňují textury zase tváři přináší přirozený prosluněný vzhled. Je dostupný ve třech odstínech: Luminious Bronze Light se studenějším podtónem, Diffused Bronze Light s neutrálním podtónem a Radiant Bronze Light v teplých tónech.

 

  • BENEFIT

Hoola Bronzer 

Ikonický a oblíbený Benefit Hoola Bronzer rozšířil odstíny o další tři: Light pro světlejší typy, Caramel pro opálenější pleť a Toasted pro ještě intenzivnější tmavou pleť. Stále si zachovaly svou jemnou a lehkou texturu, skvělou pigmentaci a přirozený matný finish. 

 

Tip: Hoola Caramel je ideální nejen jako bronzer na tváře, ale i na oční víčka místo stínů. Díky teplému hnědému podtónu podtrhne a zvýrazní oči.

 

  • NARS

Laguna Bronzing Powder

Zářivý finiš a perfektně vykreslené kontury obličeje zvládne Nars Laguna Bronzerhravě v jednom kroku. Bronzující pudr vytváří iluzi opálené pokožky, vydrží na pleti celý den a působí přirozeně.

 

Tip: Při aplikaci bronzujícího pudru je důležitý výběr štětce. Kratší a hustší štětiny štětce nahromadí více pigmentů než volnější a delší štětiny. 

 

  • FENTY BEAUTY BY RIHANNA 

Sun Stalk’r Instant Warmth Bronzer

 

Další z našich oblíbenců z oblasti bronzerů – Rihannin Sun Stalk’r v osmi odstínech, jež nechávají vyniknout teplý nádech u všech tónů pleti od nejsvětlejších po nejtmavší! Lehká krémová textura umožňuje jednoduchou aplikaci a vrstvení, i přesto se ale neobtiskává a přilne na pleť.

 

  • TOO FACED

Chocolate Soleil Matte

Posledním produktem, na který nedáme, dopustit je náš čokoládový objev TooFaced Chocolate bronzer! Voní stejně dobře jako vypadá na pleti. Zdobí ho matný finish, celodenní výdrž a intenzita.

REKLAMA