REKLAMA
REKLAMA

SKINCARE TIP: med na všechno!

text: Patricie Emingerová

Med je přírodní antibiotikum, které obsahuje množství minerálů, výživných látek a antioxidantů. Není proto divu, že se poslední dobou objevuje čím dál víc jako jedna z hlavních ingrediencí skincare produktů.

KIEHLS, Pure Vitality Skin Renewing Cream

Kiehls uvedl nový hydratační krém s novozélandským medem Manuka a korejským kořenem. Nejen, že jeho úkolem je vyživovat a zlepšovat odolnost pleti, ale zároveň má vyhlazující účinky a je z 99,6% přírodních surovin. Manukový med, kterému se také přezdívá tekuté zlato, mimo jiné také bojuje proti akné a zánětům v pleti díky antibakteriálním účinkům.  

ORIGINS, Clear Improvement Charcoal Honey Mask

Jeden z nejprodávanějších produktů značky Origins: medová maska s obsahem bambusového uhlí. Díky složce medu a lučnímu kvítí dodává pleti hloubkovou výživu a hydrataci, černé uhlí zase detoxikuje, čistí a pomáhá odstranit černé tečky. Ideální pro problematickou a mastnou pleť.

MARIO BADESCU, Skincare Honey Moisturizer

Klíčem k projasněné hydratované pleti je ikonický produkt Mario Badescu: honey moisturizer. Medová složka obsažená v krému zatočí se suchou pletí a nabije jí hydratačními složkami. Zároveň vyhlazuje a díky arašídovému oleji dodává pleti glowy skin efekt!

A NA ZÁVĚR: homemade medová maska

V jednoduchosti je kouzlo. Stačí med, avokádo, bílý jogurt a rozmačkaný banán pro denní dávku hydratace.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA