Jak správně začít den s ELLE Beauty Clubem?

  • PROTÁHNĚTE SE

Ještě než vylezete z postele, protáhněte se. Nezapomeňte na svůj obličej. Pomůže vám nastartovat metabolismus, snížit krevní tlak, protáhnout tělo a dodá pozitivní energii, kterou budete potřebovat. 

  • VLAŽNÁ VODA S CITRONEM A ŠPETKOU KURKUMY 

O vlažné vodě s citronem jste už určitě slyšely, ale co teprve se špetkou kurkumy. Kurkuma má blahodárné účinky a smíchaním s vodou a citronem,vyrobíte přímo léčivý nápoj a perfektní elixír na ráno. Nejenže dodá vašemu tělu spoustu nové energie, ale dokonce pomůže vyléčit i mnohé chronické zdravotní problémy.

  • STUDENÁ SPRCHA

Stačí na poslední minutu přetočit kohoutek na studenou a vaše tělo i mysl se nastartuje na 100%. Víme, že to není nic příjemného, ale studená voda napomáhá zvýšit imunitu, snížit stres, zvyšuje cirkulaci krve a nakopne vás více než ranní káva!

  • RANNÍ MASKA 

Dáváte si masku především o víkendu? Nevadí, zkuste si dát svou oblíbenou hydratační masku i ve všední den ráno a uvidíte, jak bude vaše pleť po celý den krásně vyhlazená a zářivá. Žádný stres si na vás nepřijde.

  • SVĚŽÍ PARFÉM 

Vůně ovlivňují náladu, evokují emoce, působí proti stresu a jsou také schopné v těle spouštět určité léčebné procesy. Proto dnes zvolte svůj oblíbený parfém, který vám během dne dodá pozitivní energii a pocit, že dokážete vše.

  • OBLÍBENÝ PLAYLIST

A k tomu všemu si pusťte své oblíbené album a vaše mise je splněna. Hudba se naším uchem přenáší prostřednictvím neurochemických impulzů do tzv. limbického systému mozku, který je zodpovědný za naše city, představivost, tvořivost a intuici. Proto nás hudba ovlivňuje.

EBC promo