Etický hacker José Kadlec vás naučí využívat LinkedIn na maximum

 

José je první certifikovaný LinkedIn profesionál ve Střední a Východní Evropě a autor best-selleru o sociální síti LinkedIn People as Merchandise. Zároveň je spoluzakladatel společností GoodCall, Recruitment Academy a Datacruit. Ve svých pragmatických přednáškách, kde rád využívá technologie, nezapře svoji minulost bývalého software engineera.

Co vás José na ELLE Academy naučí? Jeho přednáška má název "Praktické využití LinkedIn brandu v životě i v byznysu". Dozvíte se, proč je osobní branding na sociálních sítích nejvíce podceňovaným tématem dnešní doby. A také to, jakou v tomto směru hraje roli LinkedIn. Nečekejte žádné obecné rady, ale pouze praktické techniky, strategie a nástroje, které vám pomohou najít práci, najít lepší práci nebo práci snů, možná pouze zvýšit si plat, stát se lepším obchodníkem nebo rozjet vlastní společnost. Zjistíte, jak se stát tzv. micro-influencerem a jak získat 30 000 followerů do 1 roku. A nebo jak si zajistit na každý váš příspěvek alespoň 200 liků. 

Mohlo by se vám líbit

ELLE Academy: Alex Monhart vytvořila originální pouzdro na vizitky

ELLE ve spolupráci s designérkou Alexandrou Steklík Monhart vám pomohou stylově vybudovat vaši osobní značku! V rámci VIP vstupenky získáte přístup na první ELLE Academy online event, zápisník s tužkou, časopis ELLE a originální kožené pouzdro na vizitky Alexmonhart, vytvořené Alexandrou pouze pro tuto příležitost.
elle.cz

Co je ELLE ACADEMY?

Odpolední online setkání, které je určeno především ambiciózním ženám, které se chtějí posunout v profesním životě, rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budovat kariéru a naučit se více o osobním rozvoji a selfbrandingu. Cílem akce je nejen přinést motivaci a inspiraci, ale především konkrétní praktické rady a návody, case studies, které vám pomohou rozvíjet stávající kariéru, nebo nastavit nový profesní směr. 

Pokud se rozhodnete, že tato akce stojí za vaši pozornost, chcete investovat sama do sebe a toužíte rozvíjet svůj potenciál, kupte si vstupenku již dnes. Standardní cena je 299 Kč/99 Kč pro předplatitelky ELLE. Nebo si můžete zakoupit VIP lístky za 599 Kč (jejich počet je omezen) a dostanete navíc cardholder ALEXMONHART, aktuální číslo ELLE a zápisník s tužkou ELLE. 

Mohlo by se vám líbit

ELLE ACADEMY: Online event, kde se naučíte vše o self brandingu

Pomůžeme vám objevit nejlepší verzi sebe sama a ukázat ji světu. Na první ze série online eventů ELLE ACADEMY se můžete těšit již 29. dubna. Už máte vstupenku?
elle.cz