REKLAMA

Petra Nulíčková: Práce vašich snů je na dosah

Petra je známá především ve světě HR díky své aktivní komunikaci na sociálních sítích a snaze dělat HR jinak. Od roku 2016 pracuje v Alza.cz a.s., kde se stará o nábor lidí do oddělení marketingu a salesu. Věří, že HR je o sdílení know-how, naslouchání lidem a kombinování principů z různých oborů. Petra má na starosti LinkedIn profil jedničky v e-commerce Alza.cz a.s, který během 2,5 roku vyrostl o 20 000 followers bez placené reklamy. Vedle toho vytváří content pro sebe a pár menších projektů. V roce 2019 vyhrála titul Recruiter roku a HR Osobnost roku v 2020.

 

 

Co je ELLE ACADEMY?

Odpolední online setkání, které je určeno především ambiciózním ženám, které se chtějí posunout v profesním životě, rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budovat kariéru a naučit se více o osobním rozvoji a selfbrandingu. Cílem akce je nejen přinést motivaci a inspiraci, ale především konkrétní praktické rady a návody, case studies, které vám pomohou rozvíjet stávající kariéru, nebo nastavit nový profesní směr. 

Pokud se rozhodnete, že ELLE ACADEMY stojí za vaši pozornost, chcete investovat sama do sebe a toužíte rozvíjet svůj potenciál, kupte si vstupenku již dnes. Standardní cena je 299 Kč/99 Kč pro předplatitelky ELLE. Nebo si můžete zakoupit VIP lístky za 599 Kč (jejich počet je omezen) a dostanete navíc cardholder ALEXMONHART, aktuální číslo ELLE a zápisník s tužkou ELLE. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA