JANKA CHUDLÍKOVÁ: Mozek nerozlišuje myšlenku a realitu

Janka školí, přednáší, koučuje a inspiruje druhé na cestě ke spokojenosti a k rozvinutí plného potenciálu. V koučování má certifikační průpravu „Neuroleadership based coaching“. Deset let přednášela na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je aktivní i v online vzdělávání a natáčí rozvojová videa na vlastním YouTube kanálu.

Naučte se od ní, jak moc je důležitá síla myšlenky, speciálně pro náš mozek, který ji neumí rozlišit od reality a zasaďte ve své hlavě semínko úspěchu. Janka vám pomůže udělat i krok k vašim cílům, předá vám užitečné know-how a pomůže překonat strach ze změn. 

 

Co je ELLE ACADEMY?

Odpolední online setkání, které je určeno především ambiciózním ženám, které se chtějí posunout v profesním životě, rozvíjet své schopnosti a dovednosti, budovat kariéru a naučit se více o osobním rozvoji a selfbrandingu. Cílem akce je nejen přinést motivaci a inspiraci, ale především konkrétní praktické rady a návody, case studies, které vám pomohou rozvíjet stávající kariéru, nebo nastavit nový profesní směr. 

Pokud se rozhodnete, že ELLE ACADEMY stojí za vaši pozornost, chcete investovat sama do sebe a toužíte rozvíjet svůj potenciál, kupte si vstupenku již dnes. Standardní cena je 299 Kč/99 Kč pro předplatitelky ELLE. Nebo si můžete zakoupit VIP lístky za 599 Kč (jejich počet je omezen) a dostanete navíc cardholder ALEXMONHART, aktuální číslo ELLE a zápisník s tužkou ELLE. 

Mohlo by se vám líbit

ELLE ACADEMY: Online event, kde se naučíte vše o self brandingu

Pomůžeme vám objevit nejlepší verzi sebe sama a ukázat ji světu. Na první ze série online eventů ELLE ACADEMY se můžete těšit již 29. dubna. Už máte vstupenku?
elle.cz