Justin Bieber se na Instagramu rozplakal. Hailey reagovala podivně

Vypadá jako homeless a pláče

Justin Bieber už poněkolikáté nahnal svým fanouškům strach. Není tajemstvím, že zpěvák, který se stal hvězdou první kategorie už v dětských letech, si za léta v showbussinessu nese mnoho psychických šrámů. Vyzpíval se o tom v songu, na kterém spolupracoval s producentem a přítelem Seleny Gomez Bennym Blancem „Lonely“. Do toho se už delší dobu množí zvěsti o tom, že Biebrovi mezi sebou mají manželské problémy. A klid těm, kteří ho mají rádi, nepřináší ani Justinův vzhled. Zpěvák chodí v poslední době výrazně (ne)upravený. Je zarostlý nepěstěnými vousy, vypadá, že se týdny nečesal a obléká se jako somrák, tedy až na to, že jeho oblečení je ve skutečnosti značkové a stojí stovky až tisíce dolarů. Teď tomu všemu Justin nasadil korunu, když v sobotu na svém Instagramu zveřejnil dvě selfie, na kterých pláče.

Mohlo by se vám líbit

Velké změny u Biebrových. Je na spadnutí rozvod nebo dítě?

Hailey a Justin Biebrovi jsou neustále pod drobnohledem veřejnosti. Jejich vztah se bouřlivě přelévá jako voda ve sklenici. Jednou se zdá, že je na spadnutí rozvod, podruhé, že na světě není zamilovanější pár a že musí každou chvílí oznámit přírůstek do rodiny. Hailey přiznala, že u nich doma na stole byla obě témata. Jak to tedy s nimi bude?
elle.cz

Pretty crier

Zpěvák sdílel na Instagramu sérii fotek a na dvou z nich se mu z očí kutálely slzy. Kromě toho přidal také fotky, jak zpívá na jevišti a chatě uprostřed lesa. Bieber neuvedl ke karuselu svých fotek žádný popisek, takže fanoušci se mohou jen dohadovat, co chtěl jejich prostřednictvím říct. K objasnění toho, co se s Justinem děje a proč své uplakané selfies zveřejnil, nepřispěl ani komentář jeho manželky Hailey, která napsala: „pretty crier“ a připojila několik vysmátých emojis. Ve spojení s Justinovým příspěvkem to vyznělo poněkud posměšně, ale je možné, že je tato interpretace špatná. U psaného textu neznáme ani kontext, ani tón, který by lépe objasnil, jak byl komentář myšlen. Justinovy followery ale Justinovy slzy a Haileyin komentář znepokojily. „Hailey mu zlomila srdce,“ měl hned jasno jeden z komentujících. Jiný uvedl, že je zpěvák evidentně v problémech. „Doufám, že se máš dobře, nenávidím, když ti po tváři stékají slzy,“ sdílel svoje pohnutí nad oblíbeným zpěvákem další uživatel. Zpěvák zmíněnou sérii fotek na svém Instagramu už ale smazal. Důvod? Můžeme jen hádat.

Justin Bieber

Má ji rád, nemá ji rád

Zvěsti o manželských problémech mezi Hailey a Justinem kolují od konce roku 2023. Na veřejnost vyplouvají fotky a videa, na kterých se Justin chová k Hailey odtažitě až odmítavě a vzápětí je střídají záběry, jak si dvojice vyměňuje něžnosti. Neděláme si iluze, že život s Justinem je peříčko a je toho spousta, co Hailey musí překousnout a vydržet. Své o tom asi ví i Haileyin otec Stephen Baldwin, který několik týdnů nazpátek žádal fanoušky, aby se „trochu pomodlili“ za jeho dceru a za Justina. Umocnil tím jen spekulace, že v oblíbeném a ostře sledovaném páru není všechno tak, jak by mělo být. Co tím zamýšlel, nikdy nevysvětlil. Fanoušci si hned vytvořili svoje teorie – od problémů ve vztahu, přes rozhodnutí o rozchodu, po zatím nenaplněnou touhu po dítěti. Zdroj blízký páru řekl webu People, že Hailey a Justin procházeli „soukromou rodinnou záležitostí“, do které byl její otec zasvěcen. Hailey byla prý velice rozhořčená, když měl její otec potřebu událost veřejně komentovat.

Justin a Hailey jsou přes všechny fámy ale údajně šťastní. Zdroj z jejich okolí řekl webu People, že se slavnému páru „vede opravdu dobře“. „Nechystá se žádný rozvod, na těch řečech není vůbec nic pravdy,“ řekl insider deníku. „Jsou velmi, velmi šťastní.“ Modelka také ve středu potlačila zvěsti o rozvodu, když ve své instagramové story zveřejnila snímek zpěváka, jak se mazlí v posteli se svým psem. O týden později ukázali, jak jsou šťastní, když se na festivalu Coachella drželi v objetí, vyměňovali si polibky a Justin Hailey něžně čechral vlasy.

Mohlo by se vám líbit

Věčná láska na kůži: Slavné páry a jejich love tattoos

Láska je neuvěřitelně silná emoce. Některé slavné dvojice ji chtěly deklarovat ještě výrazněji, a tak si nechaly společně vytetovat symboly svého spojení. Které celebrití páry se rozhodly vykřičet své vzájemné city prostřednictvím tetovací jehly?
elle.cz

Hra pro média?

Podle některých zdrojů je všechno ale jen mediální hra, která má udržet veřejnost v napětí a přimět všechny hltat jakoukoli informaci o slavném páru. Hailey prý také plánuje, že na Met Gala 2024 nevyrazí s manželem, ale se svými kamarádkami z rodiny Kardashian – Jenners. „Nenechá si ujít příležitost ukázat se a přimět lidi, aby o nich mluvili,“ rozvinula teorii o Haileyině hře pro veřejnost jedna z komentujících. „Touží po pozornosti a je dost dobře možné, že udělá nějakou pózu s rukou na bříšku, aby podpořila zvěsti o těhotenství,“ vyslovila další z fanynek své přesvědčení. „Pokud se tam ukáže, bude chtít strhnout pozornost jinam, aby zakryla pravdu o svém rozpadajícím se manželství. Uvidíme,“ uzavřel téma jiný komentující. Do Met Gala zbývá necelý týden, takže se brzy ukáže, jak se mezi hvězdným párem Biebrových situace vyvíjí a kdo z komentujících měl pravdu.

Mohlo by se vám líbit

Proč se oblékat jako Hailey Bieber?

Od řady celebrit liší tím, že nosí nejen modely od luxusních módních domů jako je Elie Saab nebo Alexander Wang, ale také niche záležitosti jako je Khaite, Magda Butrym, Nanushka i šperky od slovenské návrhářky Zuzany Spustové.
elle.cz

Zdroj: PageSix.com, People.com, Thesun.co.uk