Khloé Kardashian prošla další velkou proměnou

Nová spolupráce, nové vlasy

Devětatřicetiletá hvězda televizní reality show v úterý rozvířila vody Instagramu, když oznámila svou nejnovější, v řadě už třetí spolupráci s fitness značkou Fabletics a zároveň předvedla svůj nový look. Khloé na svém instaúčtu, kde má více než 310 milionů sledujících, napsala popisek: „V3!!!! Moje nová kolekce Fabletics právě vyšla! Jsem tak nadšená!“ Na snímcích KhloÉ vkleče předvedla své vypracované tělo oblečené do krátkých černých sportovních šortek a černé sportovní podprsenky. Ruku si dramaticky opřela v bok a zvolila bezchybný make-up v měděných tónech, který ladil s jejími nedbalými vlnami. Ty ovšem nebyly, jak je u Chloé zvykem, blond, ale také měděné.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Fanoušci šílí 

Ještě o Velikonocích se přitom chlubila svou obvyklou blond hřívou. Reality hvězda, která je také spoluzakladatelkou módní značky Good American, se ale kvůli focení kampaně blond zbavila a místo ní prameny obarvila na rezavo. A reakce fanoušků? „Ty vlasy jsou úžasné,“ zněl jeden z komentářů. Další vyzníval také jednoznačně pochvalně: „Khloé... Už nikdy nechoď na blond. Tohle je tvůj look.“ Nebo: Myslím, že tohle je paruka, ale ano, toto je návrat zrzavých vlasů, Khloé je zpět.“ Na její proměnu reagovala i Paris Hilton, která jí poslala několik emoji, které jasně vystihovaly, že v plamenné rezavé je podle ní Khloé prostě hot. To ostatně potvrdila i komentářem u dalšího postu. 

Jak hubnou Kardashianky? Známe know-how Khloé a Kim

elle.cz

Vlasy ukradly show

Po prvním postu oznamujícím uvedení řady fitness oblečení s jejím jménem následovaly ještě čtyři další. Kholé si zapózovala ještě v červeném kompletu sestávajícím z tílka a krátkých legín, dále v černé sportovní podprsence a stejně barevných dlouhých legínách, a ve fantastickém pistáciového outfitu, kde k oblečení sladila i tenisky. Sportovní sérii prozatím završila předvedením černých sportovních plavek s bílým lemem, ve kterých si zapózovala na vodním skútru. Na všech snímcích to Khloé nesmírně sluší, otázkou ale je, jestli změnou barvy svých vlasů neudělala oděvní kolekci medvědí službu. Její vlasy totiž oblečení zcela zastiňují, alespoň v nekriticky obdivných reakcích fanoušků.

Efekt Kardashian: Ovlivnily slavné sestry i váš vzhled?

elle.cz

Královna retuše 

Jediné, za co novopečená zrzka dostává hejty, jsou filtry, které používá nejen na sebe, ale i na děti své a svých sester. Podle svých sledujících tak dává dětem pocit, že nejsou samy o sobě dost hezké a vytváří v nich základy pocitů méněcennosti a nedokonalosti. Jedna naštvaná sledující jí pod příspěvek z Velikonoc, kde je se svou matkou Kris a dcerou True, napsala, že „učí své dítě, že vlastní krása není dost dobrá“. Apelovat na ženy z rodiny Kardashian-Jenners ohledně vylepšování fotek je ale zbytečná námaha. Svými úpravami fotek jsou vyhlášené a některé z nepovedených retuší se staly mezi sledujícími virálními. Jejich touha po dokonalosti je pro ně příznačná a neunikla jí dokonce ani jejich kočka.

Vztahy mezi sestrami Kardashians: kdo s kým táhne a kdo si nerozumí?

elle.cz

Zdroj: Instagram, Mirror.co.uk