Utajené dítě číslo 2? Cameron Diaz se v 51 letech stala podruhé matkou

Je to kluk!

Když jsme před nedávnem psali o vztahu Cameron a jejího manžela Benjiho Maddena, jako o příkladu dvojice, která žije životním stylem mingles, netušili jsme, že o sobě dají brzy vědět s nečekanou novinkou. Herečka se svým o sedm let mladším manželem nyní oznámili, že se podruhé stali rodiči. Jejich druhé společné dítě je chlapeček a jmenuje se Cardinal Madden. „Jsme požehnaní a nadšení, že můžeme oznámit narození našeho syna, Cardinala Maddena. Je úžasný a všichni jsme tak šťastní, že je tady!“ oznámili ve svém společném příspěvku na Instagramu. „Pro bezpečnost a soukromí dětí nebudeme zveřejňovat žádné obrázky – ale je opravdu roztomilý,“ vysvětlila dvojice, která na soukromí svých dětí opravdu úzkostlivě dbá. V příspěvku o narození syna pokračovali: „Cítíme se tak požehnaní a vděční. Posíláme hodně lásky od naší rodiny té vaší. Všechno nejlepší a krásné odpoledne!“ Tento text stál pod pestře malovaným obrázkem s nápisem „Malý ptáček mi pošeptal...“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

První přišla holčička

Cameron Diaz a Benji Madden už spolu mají dceru Raddix. Dvojice, která se v roce 2015 vzala, o pět let později oznámila narození holčičky a označila svou rodinu za „kompletní“. Její narození, které se také podařilo utajit, oznámili Cameron a Benji podobným způsobem. „Jsme tak šťastní, požehnaní a vděční, že můžeme začít toto nové desetiletí oznámením narození naší dcery Raddix Madden," stálo tehdy v jejich příspěvku na Instagramu. „Okamžitě si získala naše srdce a uzavřela kruh naší rodiny,“ psali tehdy. Hned v případě Raddix se rozhodli, že nebudou sdílet fotografie své dcery, a požádali všechny, aby respektovali její soukromí.

Mají krásu, úspěch, bohatství i dítě: Hvězdy, které jsou matkami po 40

elle.cz

Náhradní matka

Není tajemstvím, že dceru Raddix si Cameron a Benji pořídili pomocí náhradní matky. Vzhledem k tomu, že je Cameron 51 let, a i když je ve skvělé kondici a vypadá naprosto famózně, biologický věk na mateřství už to nejpříznivější není. Předpokládá se tedy, že i chlapečka Cardinala si pořídili cestou náhradního rodičovství. A to i z důvodu, že když spolu byli v lednu herečka a rocker z Good Charlotte viděni na lyžích v Aspenu, na Cameron nebylo žádné těhotenství znát. I když příchod chlapečka do rodiny utajili, není to zcela nečekané. „Cameron a Benji diskutovali o tom, že by měli další dítě, a dokonce už nějakou dobu zvažují náhradní matku,“ řekl v červenci 2022 US Weekly zdroj blízký páru. „Benji vždy chtěl velkou rodinu a Cameron nebylo třeba po příchodu jejich dcery přesvědčovat.

Cameron a Benji, nadšení rodiče

Zatímco svůj domácí život raději udržují v soukromí a jen zřídkakdy něco ze svého osobního života pustí na veřejnost, v dubnu roku 2020 se Cameron podělila o své první dojmy z mateřství. „Poté, co miminko vykoupeme a uspíme, ho Benji uloží do postele. Je tak dobrý,“ řekla své kamarádce Katherine Power na Instagram Live. „Je to tak úžasný otec. Mám vážně štěstí, že je otcem mého dítěte.“ Teď už mají s péčí o dítě zkušenosti, takže i příchod synka si užijí. Gratulujeme, Cameron a Benji!

Děti na objednávku: Proč si celebrity najímají náhradní matky?

elle.cz

Zdroj: PageSix.com, Instagram, Wikipedia