Svlékání místo psychoterapie? Zkouší ho Bella, Hailey, Beyoncé i Cara

Bella znovu hoří

Bella Hadid poskytla po delší době interview. Necítila se dobře, bojovala s následky lymeské boreliózy, kterou onemocněla ve 14 letech. Ataky nemoci byly prý tak silné, že si mnohdy nemohla vzpomenout na notoricky známou cestu nebo trpěla urputnými bolestmi kloubů a hlavy. K tomu se v posledních letech ještě přidal syndrom vyhoření, který nejspíše urychlil i rozchod se zpěvákem Abelem Tesfaye známým pod pseudonymem The Weeknd. Teď Bella ale promluvila s médii o svém zotavení. „Život se neskládá jen z vítězství a velkých výkonů, ale také z neúspěchů a překážek, které je třeba překonat,“ řekla o svém boji se zdravotními démony. Teď je podle svých slov prý „čistá a přítomná“. Slova podtrhla svým stylingem na fotky, které rozhovor doplnily. Sedmadvacetiletá topmodelka se nechala vyfotit bez podprsenky, s bílou šmouhou na hrudníku, která vykukuje zpod bílé rozepnuté bundy.

Mohlo by se vám líbit

Bella Hadid chce zpět svůj nos. Proč hvězdy litují, že šly na plastiku

Bella Hadid v posledních měsících šokuje svou nebývalou otevřeností. Poté, co přiznala, že trpí depresemi a úzkostmi, se teď také svěřila s tím, že lituje plastiky nosu. Operace jí prý vzala typické rysy, které ji spojovaly s rodinou.
elle.cz

Cara po požáru domova

Také Cara Delevingne si naordinovala terapii nahotou. Svlékla se pro kampaň své kamarádky Stelly McCartney, která je známá svým udržitelným postojem k módě i životnímu stylu. Zcela nahá zapózovala na pozadí ze stlačených PET lahví a hliníkových plechovek. Intimní partie si zakryla pouze kabelkami z kolekce Stelly McCartney vyrobenými z recyklovaných materiálů. Kampaň se objevila nedlouho poté, co Cařin dům a téměř všechen její majetek v něm lehl popelem. Losangeleské sídlo Cary Delevingne v hodnotě mnoha milionů korun zachvátil minulý týden požár a zničil všechno, co Cara měla. Původně si dokonce myslela, že v plamenech zahynuly i její dvě milované kočky, ale ty se nakonec hasičům podařilo zachránit, za což jim Cara i veřejně děkovala. Modelka kampaň se známou návrhářkou samozřejmě nafotila ještě před samotným požárem, ale každým coulem vkusné nahé fotky s posláním a nespočet pochvalných komentářů snad odvedou pozornost od smutné události. Snad i pro samotnou Caru, která se z ní dle výpovědí stále vzpamatovává. 

Mohlo by se vám líbit

Cara Delevingne se vrátila z léčebny. Luxusní detox jí zachránil život

Šest měsíců poté, co byla Cara Delevingne spatřena, jak se na letišti v Los Angeles chová přinejmenším podivně, se opět objevila na veřejnosti. Na rozdíl od svého posledního vystoupení však byla upravená a lidu sdělila jasnou zprávu. „Byla jsem na odvykačce,“ přiznala.
elle.cz

Beyoncé se vrací ke kořenům

Zpátky se nedrží ani dvaačtyřicetiletá bohyně Beyoncé. Ta pár minut po Usherově vystoupení během Half Time Show na Super Bowlu zveřejnila informaci, že vydává nové album. Jmenuje se Cowboy Carter a na přebalu jeho limitované edice je Beyoncé celá nahá, pouze přepásaná šerpou. Africké copánky ozdobené korálky, doutník, z něhož stoupá kouř, a šerpa s nápisem „act ii BEYINCÉ“ (což je rodné příjmení z matčiny strany), to je styling, který si Queen Bey zvolila na cover svého nového alba. V případě nápisu se nejedná o překlep. Část rodiny slavné zpěvačky má skutečně příjmení takto zkomolené. Jedná se o chybu, kterou kdysi udělali na úřadě v rodném listě a kterou už nešlo změnit. Když se Beyoncé své matky ptala proč, odvětila jí, že byly doby, kdy lidé tmavé pleti neměli žádné rodné listy, natož aby si stěžovali na nějaké chyby v nich. Beyoncé tak vzdává hold své minulosti a vrací se ke svým kořenům. Tento cover však bude pouze na albech, která vyjdou na vinylu – a těch bude samozřejmě limitované množství. Prodávat se začnou 29. března. Singl z tohoto alba Texas HoldʼEm se už ale probojoval na první místo britského singlového žebříčku a kromě toho si Beyoncé připsala také další historické prvenství – stala se první ženou tmavé pleti, která se umístila v čele amerického žebříčku country hudby Billboard. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Hailey se omlouvá za fámy

Čtveřici odhalených žen uzavírá Hailey Bieber, která za svými kolegyněmi ze showbussinessu ale značně zaostává. Nebyla tolik odvážná a vy ji můžete vidět jen v kalhotkách, podprsence a sportovní bundě. Na jednom snímku na sobě má set červených sportovních kalhotek a podprsenky se širokou gumou a klasické sportovní bundy s logem Fila, jejíž tváří se Hailey stala. I na dalších fotkách kampaně pro Fila vypadá Hailey skvěle a svým vzhledem i slovy na sociálních sítích vyvrací další z fám o krizi v manželství. Justin Bieber, za kterého je provdaná šest let, ji měl údajně vytočit tím, že své dlouholeté kamarádce, zpěvačce Madison Beer, popřál k narozeninám „velmi flirtovním způsobem“. K jejímu postu na Instagramu, kde Madion zveřejnila své narozeninové překvapení v podobě dortu na koncertě, jí Justin připsal srdíčko s mnoha vykřičníky a přání „hbd“ s dalšími roztomilými emojis. Obavy, co se mezi manžely děje, posílil i sám Justin, který byl nedávno viděn bez snubního prstenu, a Haileyin otec, který před časem zveřejnil prosbu, ať se lidé za jeho dceru a zetě modlí. Hailey ale své naštvání i další z fám o krizi rázně zamítla: „Příběhy, které vídám na TikToku, jsou pokaždé úplně špatně. Omlouvám se za zklamání!“

Svlékání místo psychoterapie?

Nehledejme na činech těchto žen nic špatného. Naše tělo máme ve svých rukou a jsme to my, kdo o něm rozhoduje. Pokud ženám pomohou pochvalné komentáře pod odhalenými fotkami, jistě to krátkodobě problémy zažene. Oslavujme svá těla, oslavujme samy sebe! Jako kdyby tím chtěly vzkázat světu za využití své krásy, vlivu a těch nejlepších týmů vizážistů a fotografů. A tak je to v pořádku. Nicméně víme, že z dlouhodobého hlediska je v případě hluboko zakořeněných problémů pomoc psychoterapeuta nezbytná. A tak, pokud se například vy nyní necítíte ve své kůži, nezapomínejte na to, že ani Queen Bey není pořád na vrcholu, a pečujte o svou duši.

Mohlo by se vám líbit

Rozvody ve vzduchu: Budou Britney, Hailey a Reese zase single?

Mediální šum kolem konce vztahů těchto tří osobností každým dnem sílí. Snubní prstýnky odpočívají na dně šperkovnic, všichni aktéři se objevují na veřejnosti odděleně a zarytě mlčí nebo mlží. Na sociálních sítích se snaží odvést pozornost úplně jiným směrem. Znamená tohle všechno ticho před rozvodovými bouřemi?
elle.cz

Zdroj: Thesun.co.uk, Instagram