Rodinu si nevyberete: slavní sourozenci, kteří se vůbec nemusí

Už bibličtí bratři Kain a Ábel řešili svou sourozeneckou řevnivost a za staletí, která od jejich příběhu uběhla, se nic nezměnilo. Tisíce dalších sourozeneckých párů řeší žárlivost, závist, rivalitu v mnoha podobách. Někteří sourozenci se pošťuchují z legrace, u jiných se jedná o jednorázové konflikty, jiní se žalují kvůli penězům nebo pomluvě a další se navzájem obrňují mrazivým mlčením a předstírají, že žádné bratry a sestry nemají. Tyto dvojice slavných mají stejné geny, ale na jejich vývoji se podepsaly nestandardní rodinné vztahy a kariérou narušené dětství. Podívejte se, které slavné rodiny to neustály.

Neuctivá Miley a emo sestra Noah

Asi nejčerstvější připomínkou faktu, že ani slavným se nevyhýbají rodinné roztržky a že jejich vztahy nejsou pouze zalité sluncem, je roztržka Miley Cyrus s její sestrou Noah. Miley se měla ve starším rozhovoru s Joe Roganem, jehož útržky se objevily na TikToku, vyjadřovat na téma své rodiny. Rogan se jí v rozhovoru zeptal na její sestru Noah a zda ji od vlastní hvězdné kariéry neodradilo to, že ji Miley celý život zastiňovala. Miley svou sestru vylíčila jako emo dítě a mimo jiné za příčinu sestřiny temné povahy označila také situaci u nich doma. Dlouhodobé konflikty vyústily v rozvod. Jejich matka Tish se letos znovu vdala, ovšem Noah na její svatbě demonstrativně chyběla. Noah Mileyiny komentáře na svou adresu označila za neuctivé.

Sexy chameleoni: hvězdy, které stále mění image a vždy vypadají skvěle

elle.cz

Následník versus náhradník 

Mezi rozhádané sourozence, jejichž roztržka se řeší na veřejnosti, patří také královští bratři William a Harry. Když pomineme, že Harry musel vyrůstat s vědomím, že je a vždy bude až „ten druhý“, což jejich vzájemnému vztahu nikdy nemohlo prospívat, skutečný klín mezi oba urozené bratry vrazila až manželka Harryho, vévodkyně Meghan. Ve své knize Spare (Náhradník) Harry vzpomněl na obrovský konflikt mezi oběma bratry, který se měl udát v roce 2019 v jeho londýnském domě. Oba bratři se měli snažit probrat svůj vypjatý vztah a reakce médií, ale bohužel se jim situace vymkla z rukou. William údajně nešetřil ani Meghan, když se měl vyjádřit, že je to s ní „obtížné“, že je „drzá“ a „neomalená“. Mladší bratr mu na to odvětil, že jen opakuje to, co o jeho manželce říkají média. Naštvaný William měl ale Harryho chytil za límec, roztrhnout mu řetízek a srazit ho na podlahu. „Přistál jsem na misce pro psa, která se pode mnou rozpadla a její kusy se do mě zařezávaly. Chvíli jsem tam ležel, otřesený, pak jsem se postavil na nohy a řekl mu, ať jde pryč,“ popsal ve svých memoárech klíčovou hádku mladší z britských princů. William se sice za své jednání omluvil, ale na tuto nepříjemnou situaci už se zapomenout nedokázalo. Oba bratři spolu dodnes kvůli dalším sporům, které se přidávaly vzápětí, stále nejsou ani v sebemenším kontaktu.

Jsou sourozenci, ale málokdo to ví. Které celebrity jsou rodina?

elle.cz

Madonna a její prostořeký bratr

Další královnou, která měla dlouholetý konflikt se svým bratrem, je královna popu Madonna. Její bratr Christopher Ciccone s Madonnou v začátcích její kariéry úzce spolupracoval. V té době jí dělal asistenta, stylistu a uměleckého ředitele v jedné osobě. Než Christophera napadlo v roce 2008 vydat memoáry Život s mou sestrou Madonnou. Kniha podrobně popisovala intimní informace ze zpěvaččina soukromí, zahrnovala mimo jiné informace o Madonnině bývalém manželovi Guyi Ritchiem, dětech a kariéře, které o ní odhalovaly příliš. Není divu, že se Madonna rozběsnila a bratra ze svého života škrtla. Madonna a Christopher spolu poté nemluvili asi šest let, ale v roce 2012 se Christopher Ciccone americkým médiím svěřil, že se se sestrou usmířili. Nicméně dodal: „Nejsme úplně zpět. A už nikdy to tak nebude.“

Kteří další slavní sourozenci nezvládli udržet na uzdě svou nevraživost? Přečtěte si jejich příběhy v galerii.

Sourozenci, kteří se nemusí: