Rihanna zastínila finále Super Bowl. Je podruhé těhotná!

Lístek za 330 tisíc korun? No problem

Finále národní ligy amerického fotbalu alias Super Bowl se letos odehrálo na neutrálním hřišti ve městě Glendale, v jehož aréně hrají Arizona Cardinals. Do finále z playoff postoupily celky Philadelphia Eagles a Kansas City Chiefs. Místa pro 72 tisíc fanoušků byla samozřejmě dlouho dopředu beznadějně vyprodaná, a to i přesto, že nejlevnější vstupenka stála asi 78 tisíc korun. Za lepší místa zaplatili fanoušci kolem 330 tisíc korun, a to ještě není řeč o VIP zóně. Sportovní a kulturní mše roku začala půl hodiny po půlnoci našeho času a zahájil ji zpěvem americké hymny country zpěvák a držitel osmi cen Grammy Chris Stapleton. Všichni ale netrpělivě čekali na jiné poločasové hudební vystoupení. 

Nejdražší podívaná roku

Vzhledem k tomu, že se hra každou chvíli zastavuje a rozhodčí řeší kontroly videa, dokážou se zápasy amerického fotbalu natáhnout i na déle než tři hodiny. Vzhledem k enormní sledovanosti přenosu Super Bowlu prokládají televizní stanice finálový duel pořádnou dávkou reklam. Během super Bowlu jich diváci viděli 80, přitom cena za 30 vteřinový reklamní spot byla stanovena na 7 milionů dolarů.

Mohlo by se vám líbit

Proč nedostal Weeknd za představení na Super Bowlu ani korunu?

Super Bowl je nejen sportovním svátkem, ale také hudební událostí roku. Vystupovat na tomto pódiu znamená, že jste na opravdové špičce. Letos se této pocty zhostil zpěvák Weeknd. Pravda, halftime show byla trochu netradiční, ale alespoň internet nevynechal příležitost k vtipným komentářům. Covid - necovid - to nám nikdo nevezme!
elle.cz

Pocta pro umělce

Super Bowl je zlatou podívanou se vším všudy. Největší sportovní hvězdy během půlhodinové show v poločase, která má dokonce i svůj oficiální název - Apple Music Super Bowl LVI Halftime Show, střídají hvězdy showbusinessu. Během přestávky na trávníku pořadatelé bleskově postaví scénu pro vystoupení, o kterém se ve většině případů mluví ještě dlouhé týdny potom. Poločasová show je nesmírně prestižní záležitostí i pro vystupující. Letos se této pocty dostalo Rihanně. Zpěvačka z Barbadosu se na stagi neukázala posledních pět let, ale tuhle šanci si utéct nenechala. A to i přesto, že za vystoupení na Super Bowlu nedostala ani dolar. Je zvykem, že za toto vystoupení se účinkujícím neplatí, protože je natolik prestižní, že jim zajistí skvělou reklamu. V uplynulých ročnících se na pódium během poločasu předvedli třeba Rolling Stones, Justin Timberlake s Janet Jackson a jejím ňadrem, U2, Maroon 5, Shakira, Jennifer Lopez nebo legendy rapu a hip-hopu Snoop Dogg, Mary J Blige, Fifty Cent, Eminem a další.

Mohlo by se vám líbit

RIHANNA: Co o ní nevíte?

Minulý týden začal rok Rihanny! Zpěvačka vydala napjatě očekávané album ANTI, které je výjimečné minimálně ve třech věcech - dlouho nebylo jisté, kdy vyjde, až vyšlo naprosto nečekaně, je úplně jiné než všechno, co Rihanna doteď udělala, a je naprosto boží. Ale musíte si ho poslechnout víckrát. Co si o něm myslí ELLE? A chcete teď o Rihanně vědět něco, co jste možná vůbec netušili?
elle.cz

Rihanna stole the show

Při vší úctě k oběma bojujícím týmům, veškerou pozornost na sebe strhla Rihanna svým halftime vystoupením. Na levitujícím pódiu si pohladila své očividně vystouplé bříško oděné do rudého lesklého body a stejně rudé kombinézy, aby vyvrátila všechny pochybnosti a pak odstartovala show. Doprovázena velkou skupinou tanečníků v bílém zazpívala v rychlém sledu výběr svých největších hitů. Kromě tanečníků ji doplnil také ohňostroj. Vzhledem ke svému stavu byla Rihanna pohybově úspornější, ale přesto fenomenální. Rihanno, gratulujeme k druhému těhotenství a těšíme se na tvé nové inspirativní těhotenské outfity!

 

Zdroj: O2 Tv Sport, NFL.com, YouTube, isport.cz, idnes.cz