Rihanna a tričko, které zmátlo celý svět

Fanoušci hudebnice Rihanny jsou teď jako na trní, a to vše kvůli jednomu tričku. Zpěvačka byla nedávno vyfocena v New Yorku po boku A$AP Rockyho oblečená do trička, na němž bylo psáno: „I’m retired. This is as dressed up as I get. Tento módní kousek doplnila o modrou sukni ke kotníkům, neonově zelenou kabelku Bottega Veneta, sluneční brýle Dior a červené tenisky. Zatímco její outfit zářil, fanoušci se ptali, jestli jejich idol skutečně jeho prostřednictvím vysílá zprávu o ukončení své hudební kariéry?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Nekonečné čekání 

Rihanna naposledy vydala album „Anti“ v roce 2016, které obsahovalo hity jako „Work“ v kooperaci s Drakem a „Love on the Brain“. Od té doby fanoušci netrpělivě čekají na nové hudební projekty. Zpěvačka však zaměřila svou pozornost na jiné oblasti, například na kosmetickou značku Fenty Beauty a spodní prádlo Savage X Fenty, které se staly obrovským hitem díky jejich inkluznímu přístupu a širokému spektru odstínů a velikostí. Kromě svých kosmetických a módních aktivit je Rihanna především matkou dvou malých dětí. S A$AP Rockym má syna jménem RZA Athelston Mayers, který se narodil 13. května 2022, což znamená, že jsou mu dva roky. Jejich druhý syn, Riot Rose Mayers, přišel na svět 3. srpna 2023, takže má necelý rok. Není divu, že Rihanna nemá na nahrávání a koncertování ani pomyšlení. Přesto stále slibuje, že se k hudbě brzy vrátí, což drží její fanoušky v napětí i v naději.

Mohlo by se vám líbit

Nejstylovější dvojice tohoto léta? Rihanna a A$AP Rocky

Oba jsou velmi vlivnými fashion influencery, i tvářemi těch nejluxusnějších značek. Dlouho se spekulovalo, jsou-li opravdu spolu? Ale poté, co A$AP Rocky označil zpěvačku z Barbadosu za lásku svého života, je to jasné. Je tu pár, který na červeném koberci ani na sociálních médiích nepřehlédnete.
elle.cz

A jak to bude dál?

A co tedy vlastně znamenalo ono tričko? Rihanna v rozhovoru pro Entertainment Tonight vysvětlila, že lidé význam nápisu přeceňují.Lidé byli slovem ,důchodʽ zmatení,“ řekla s úsměvem. „Nikdo už nečetl druhý řádek, kde stálo něco na způsob, ,Lépe už vyparáděná nebuduʽ.“ A vysvětlení zakončila: „To tričko se mi prostě líbilo. Dostala jsem ho jako dárek a padlo mi…“ Zároveň zdůraznila, že rozhodně neodešla do hudebního důchodu a že je naopak připravena vrátit se do studia. Takže, milí fanoušci, ještě není všem dnům konec!

Mohlo by se vám líbit

Bude Rihanna vychovávat děti sama? A$AP Rocky stanul před soudem

Teprve v srpnu se jim narodilo druhé dítě. Místo toho, aby si Rihanna a její partner A$AP Rocky užívali krásných rodičovských radostí, mají na krku soud. Rapper je obviněný z toho, že postřelil svého bývalého kamaráda.
elle.cz

Zdroj: PageSix.com, Deadline.com