Slavní, kteří začali randit se svými idoly. A dokonce si je vzali.

Justin Bieber a Hailey Bieber

V možná nejslavnějším případě „celebrity-marries-crush“ začala Hailey Bieber (rozená Baldwin) chodit se svým manželem Justinem Bieberem poté, co ho od dětství beznadějně zbožňovala. Bieberovi sdíleli staré fotky z doby, kdy se poprvé setkali na meet and greet před Justinovým koncertem v roce 2009. Na nich se tehdy třináctiletá Hailey objímá se svým teenagerským idolem. O devět let později si Hailey nasadila diamantové náušnice od Tiffanyho za 120 000 dolarů a dokráčela uličkou tvořící 154 hostů k oltáři, kde Justinovi řekla své ano. Awww.

Kanye West a Kim Kardashian

Než se stali svého času nejsledovanějším párem světa, zamiloval se Kanye do Kim, když ji uviděl na paparazzi fotkách. „Pamatuji si, že jsem viděl fotku Kim a Paris Hilton, a řekl jsem svému kamarádovi: ‚Viděl jsi tu dívku Kim Karda-john?‘,“ zavzpomínal West na to, kdy se do Kim zamiloval. V roce 2014 se vzali a vytvořili Kymie, ikonický pár, který plnil přední stránky bulvárů po šest let. Oficiálně se rozvedli v lednu roku 2022, ale tento příběh už známe

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez

Baseballový hráč Alex Rodriguez vždycky snil o tom, že si jednou vyrazí na rande s latinskoamerickou divou. V rozhovoru z roku 1998, který se objevil na internetu v roce 2019, nadějný mladík Rodriguez mimo jiné prozradil, že jeho vysněná holka je Jennifer Lopez a reportérovi řekl: „Doufám, že mi s ní domluvíte rande.“ Nebylo to sice hned, ale stalo se. Alex a JLo spolu chodili celé dva roky a dokonce byli zasnoubení. Kvůli pandemii koronaviru ale svatbu odložili a nakonec se rozešli. A my máme radost, protože jinak by se JLo nevrátila k Benu Affleckovi. Sorry, Alexi.

Paris Hilton je podruhé matkou, sklízí za to ale velkou vlnu kritiky

elle.cz

John Krasinski a Emily Blunt

John Krasinski se netají tím, že byl fanouškem Emily Blunt dlouho předtím, než se oficiálně seznámili. V rozhovoru pro Glamour herec z populárního seriálu Kancl tvrdil, že film Ďábel nosí Pradu, ve kterém Emily Blunt hrála, viděl dokonce 75krát. Zavtipkoval: „Mám to štěstí, že si se mnou začala a neuvědomila si, že se vlastně provdala za svého stalkera!

Lisa Bonet a Jason Momoa

V rozhovoru pro Esquire z roku 2019 představitel Aquamana Jason Momoa prozradil, že jeho manželka, herečka Lisa Bonet, byla „doslova jeho dětskou láskou“. Do Bonet se zamiloval, když mu bylo 8 let a ona hrála v The Cosby Show. Poprvé se potkali v jazzovém klubu v roce 2005 a o dva roky později spolu pár přivítal prvního potomka. O jejich vztahu Momoa řekl: „Pokud někdo říká, že něco není možné... Já říkám: ‚Poslouchejte, vzal jsem si Lisu Bonet. Všechno je sakra možné." Ačkoliv spolu pár šťastně setrval po dlouhá léta, roku 2022 oznámil rozvod. 

Princ Harry a Meghan Markle, vévodkyně ze Sussexu

Téma jejich seznámení a vztahu by vydalo na několik rozhovorů, dokumentů a knih… i když počkat, to už se vlastně stalo. Nicméně v některém z memoárů Harry prozradil, že se do Meghan zamiloval v době, kdy se objevovala na obrazovkách v seriálu Kravaťáci. Všechno dobře dopadlo, Harry našel svou princeznu a Meghan zase svého prince na bílém koni.

Kdo je Ines de Ramon? Žena, která ukradla srdce Bradu Pittovi

elle.cz

Katie Holmes a Tom Cruise

Roky před tím, než si Katie Toma Cruise vzala, do něj byla bezhlavě zamilovaná, pokud tedy lze věřit jejím kolegům z Dawsonova světa. Herečka Mary Beth Peil, která si s Katie Holmes v populárním seriálu pro teenagery zahrála, v roce 2018 řekla The Daily Beast, že Katie „byla do Cruise zamilovaná od svých 15 let a jeho plakáty měla na stěnách svého pokoje.“ Těžko říct, jestli by si to Katie tehdy raději nerozmyslela, kdyby věděla, co ji s Tomem čeká. Těžko zapomenout na slavné Tomovo vystoupení v americké talkshow, kdy skákal po sedačce, aby demonstroval své štěstí z toho, že je zamilovaný do Katie Holmes. Randit začali v roce 2005, dcera Suri se jim narodila o rok později. Už v roce 2012 ale Katie nečekaně požádala o rozvod. Vadila jí Tomova posedlost scientologií. Oba exmanželé se vůbec nevídají, dokonce ani dceru Suri údajně Cruise neviděl několik let.

David Beckham a Victoria Beckham

Ona byla hvězdou nejpopulárnější dívčí kapely na světě, on stoupající star britského fotbalu. Jejich kariéry rostly ve stejnou dobu a bylo více než jasné, že se jednou tito dva musejí potkat. Zvláště poté, co se David několikrát nechal v médiích slyšet, že jeho oblíbenou Spice Girl je Victoria Adams. David Victorii při jejich prvním setkání ve fotbalové VIP lounge napsal na letenku své telefonní číslo. Po více než 25 letech spolu a 4 dětech si ji prý Victoria dodnes schovává na památku.

Slavní, kteří začali randit se svými idoly

Zdroj: Elle.com, People.com, Pagesix.com, Wikipedia