Když Harry potkal Meghan: Lovestory mimo královský protokol

Když Harry a Meghan před dvěma lety odstoupili z rolí předních členů britské královské rodiny a přestěhovali se do Kalifornie, netrvalo dlouho a uzavřeli se streamovací společností Netflix smlouvu na exkluzivní dokument z jejich soukromí. Trailer k dokumentu „Harry a Meghan“ už spatřil světlo světa a zdá se, že bude odhalovat opravdu hodně. 

V traileru jsou vidět soukromé fotografie páru, ty radostné, ale i ty, na nichž si Meghan utírá slzy. Dá se předpokládat, že se dokument bude věnovat i tomu, co předcházelo Megxitu, i tomu, co následovalo po něm, obvinění z údajného rasismu i vztahům s ostatními členy královské rodiny. 

 

„Když jde o tolik, nemá větší smysl slyšet ten příběh od nás?“ ptá se Meghan ve zmíněném traileru. Také princ Harry osvětluje svou motivaci k natočení dokumentu: „Nikdo nevidí, co se děje za zavřenými dveřmi. Musel jsem udělat všechno pro to, abych ochránil svou rodinu.“ Přesné datum premiéry ještě nebylo Netflixem oznámeno, ale očekává se každým dnem. Není to ale jediný mediální počin v režii Harryho a Meghan. Začátkem ledna by měly vyjít princovy memoáry s názvem Spare (Náhradník). Kniha má být plná Harryho vzpomínek bez příkras na život v královské rodině. Obsah Harryho prvotiny byl ale před ostatními členy rodiny přísně utajován.

Navzdory tomu Harry a Meghan trvají na tom, že se po vydání obou děl zaměří na nápravu svých vztahů s královskou rodinou. Chystají se oslovit princovy příbuzných poté, co utichne očekávatelné pobouření, které bude oba projekty provázet. 

Nejdůležitější okamžiky vztahu Harryho a Meghan:

Zdroj: BBC.com, dailymail.co.uk, iDnes.cz