Paris Hilton je podruhé matkou. Místo gratulací ale sklízí kritiku

Je to holčička!

Televizní hvězda a milionářka Paris Hilton se minulý týden podělila se světem o radostnou novinku – oznámila, že se podruhé stala maminkou. Stalo se to necelý rok poté, co jí náhradní matka porodila syna Phoenixe Barrona. Druhým dítětem Paris Hilton a jejího manžela Cartera Reuma by měla být holčička jménem London. Veřejnosti ji ještě neukázala, sdílela však na svém Instagramu růžový miminkovský obleček se jménem London a textem: „Vděčná za svou holčičku.“ Oznámení bylo stejně nečekané jako u narození syna. Poté, co si ale Paris musela přečíst nelichotivé komentáře na to, jak vypadá její syn, si zveřejnění fotky své dcery možná rozmyslí nebo si s ním dá minimálně hodně na čas.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Proč náhradní matka? 

Kromě toho, jak děti vypadají, veřejnost také zajímá, proč Paris neodnosila své děti sama. Teorie se množí a nutno říct, že ani sama Paris neposkytuje úplně přesvědčivá vysvětlení. Poslední verzi odpovědi na otázku, proč s manželem využili náhradní matku, zveřejnila ve své reality sérii Paris in Love. Vzhledem k tomu, že se v minulosti objevily teorie, že Paris děti nemohla ze zdravotních důvodů odnosit sama, byli nyní jejím vyjádřením lidé zaskočeni. „Proces náhradního mateřství bylo rozhodně těžké rozhodnutí,“ objasnila Paris. „Ale můj život je prostě tak moc veřejný. Moc by se mi líbil ten zážitek, když miminko v břiše roste a cítíte, jak kope, a všechny ty vzrušující okamžiky,“ popisovala Paris, ale vysvětlení uzavřela tím, že se nakonec pro odnošení dětí náhradní matkou s manželem rozhodli kvůli bezpečnostním důvodům.

Manžel ji ve vyjádření podpořil: „Chceme, aby naše děti vyrůstaly normálně, ne aby to pořád byly jen děti Paris Hilton. Musíme myslet na bezpečnost.“ A dodal: „Když jdeme třeba na farmářské trhy, je jedna věc, když se někdo zastaví a požádá Paris o fotku. Ale s dítětem v kočárku je to úplně jiná věc.“ Místo, aby vysvětlení vyjasnil, vnesl tak do něj ještě více zmatku. Lidé argumentují, že to vůbec nedává smysl. Vzhledem k tomu, že Paris a Carter řeší bezpečnost dětí po porodu a jejich budoucí výchovu a soukromí, je úplně jedno, kdo děti odnosil. V komentářích pod příspěvkem obviňují Paris z vymýšlení si, z pohodlnosti a z obav o zničení postavy během těhotenství.

Mohlo by se vám líbit

Děti na objednávku: Proč si celebrity najímají náhradní matky?

Zůstat na výsluní a rozvíjet kariéru za miliony dolarů nebo se stáhnout do soukromí a mít rodinu? Toto těžké dilema už musela vyřešit spousta hollywoodských hereček. Některé zvolily chytré řešení, díky kterému se nemusely vzdát ani jednoho. Institut náhradní matky. Stojí za touto volbou vlastní sobectví, nebo k němu hvězdy vedou hlubší důvody?
elle.cz

Porod ji děsí stejně jako smrt 

Náhradní matku jí prý poradila kamarádka Kim Kardashian, které také dvě z jejích čtyř dětí odnosila jiná žena. Když se Paris během rozhovoru pro Glamour UK zeptali, jestli ji k rozhodnutí využít náhradní matku donutila otázka jejího věku (Paris se stala matkou až po čtyřicítce), odpověděla, že by se tak rozhodla v jakémkoli věku. V emotivním rozhovoru dále přiznala, že rozhodnutí neodnosit a neporodit vlastní dítě ovlivnily její zážitky z minulosti. Kromě toho, že se Paris měla ve svém teenage věku stát obětí znásilnění, z čehož si nese trauma dodnes, měla také být těhotná. Stalo se to, když jí bylo asi 20 let: „Bylo to něco, o čem jsem nechtěla mluvit, protože kolem toho bylo hodně hanby. Byla jsem dítě a nebyla jsem na to připravena.“ Podstoupila interrupci a dlouho nebyla schopná o tom nikomu říct. Do třetice všech pádných důvodů uvedla, že když účinkovala v reality show Simple Life, musela být v jedné místnosti se ženou, která rodila. „To mě také traumatizovalo,“ postěžovala si Paris. „Porod a smrt jsou dvě věci, které mě děsí víc než cokoliv na světě,“ jasně se vyjádřila.

Mohlo by se vám líbit

Nikoli nechtěné, ale vyvolené: celebrity, které byly adoptovány

Nenarodili se do rodiny, kde by jejich příchod láskyplně očekávali. Svůj díl rodičovské lásky a péče ale přeci jen dostali – díky adopci. A ještě se dokázali prosadit v showbyznysu. Dnes tyto celebrity, které vyrostly v náhradních rodinách, sdílí své příběhy a dokazují dalším adoptovaným dětem po celém světě, že i přes počáteční hendikep můžete dostat spoustu lásky, podpory a vybudovat si závratnou kariéru.
elle.cz

IVF? Ano, ale z jiného důvodu

Původní informace, že Paris nemohla mít děti, a to ani přes několik pokusů o IVF, se najednou staví do jiného světla. Paris sice podstoupila několik odběrů vajíček a jejich oplodnění ve zkumavce, ale nebylo to z důvodu, že by to nešlo přirozenou cestou. IVF se připravovala na plánované využití náhradní matky, jak jí poradila Kim Kardashian, se kterou dokonce sdílí i stejného lékaře. Veřejnost je opět pobouřená a ve světle nových informací zase vidí Paris jako dřívější rozmazlenou holku, která v životě pořád ještě nedospěla. Víme, že celebrity mají některé priority nastavené jinak než obyčejní smrtelníci. Mnohem důležitější než to, kdo děti odnosil a porodil je ale to, jaké budou mít dětství a jaké se jim dostane péče.

Mohlo by se vám líbit

Golden kids: Nejhýčkanější děti slavných párů. Co jim můžeme závidět?

Sotva se narodili, stali se malými ikonami. Jejich kroky, a to od těch úplně prvních, jsou sledovány objektivy fotografů. Pokud se sami neprocházejí po mole, bedlivě ho po boku svých matek sledují z prvních řad. Na svou vysněnou značkovou kabelku nebudou muset šetřit z večerních brigád, protože jich ve svém mini šatníku mají hned několik. Kdo jsou světové celebrity, které na narozeninovém dortu ještě nesfoukly ani 18 svíček?
elle.cz

Zdroj: Glamourmagazine.co.uk, today.com, standart.co.uk, people.com, Instagram